Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Bebek Yelekleri Anlatımlı Yapılışları

Erkek bebekler için hem farklı süslemeler hem de örgü yöntemleri ile muhteşem kreasyonlar hazırlayabilirsiniz. Modelleri şekillendirirken çocuğunuzun yaşa aralığına göre beden ölçü tablosundan değerlendirmeler yaparak ilmek sayılarınızı kendi isteğinize göre ayarlama gibi bir imkan da vardır. Modelleri oluştururken dikkate alınması gereken noktaların başında ip türü gelmektedir. Seçilen ip ne denli yumuşak olursa elde edilecek olan kullanışlılık da artacaktır. Modellerin sağlıklı şekilde ortaya çıkması için dermatolojik olarak test edilmiş olan modeller tercih edilmelidir.

Modelin Oluşturulması Sırasında Takip Edilmesi Gereken Adımlar

Erkek bebek yelekleri anlatımlı yapılışları sırasında uyum sağlamanız gereken adımlardan bazıları;

  • 62 ilmek ile modele başlamanız gerekmektedir. 65 diş kadar haraşo yapmalısınız. Herhangi bir kesme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmeyecektir.
  • Yaka kısmının oluşturulması için de 21 ilmeğin örülmesi akabinde gelen 20 ilmeğin kesilmesi gerekir. Kalan 21 ilmek de aynı şekilde haraşo olarak örülmelidir.
  • Bu şekilde dilediğiniz uzunlukta modelinizi oluşturmaya devam edebilirsiniz. Kesme olmadan oluşturulan bu yeleğin kullanımı da oldukça pratiktir.

Erkek bebek yelekleri anlatımlı yapılışları sırasında bu detayları dikkate alarak kısa bir süre içerisinde modelinizi oluşturabilirsiniz. Modelinizi ortaya çıktıktan sonra kullanmanın öncesinde muhakkak bir kere ılık suda yıkamalısınız.

Modellerin Süsleme Aşaması

Erkek bebek yelek modelleri ve yapılışı kadar süsleme konusunda da dikkatli olmalısınız. Süsleme işlemlerini çocukların sağlığını olumsuz etkilemeyecek modeller üzerinden yapmalısınız. Ancak bu şekilde sağlıklı ve tehlikesiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir model elde edebilirsiniz.

Bebek yelekleri erkek çocuklar için tasarlandığı için özel olarak marine temasını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocukların sevdikleri süper kahramanların küçük figürlerini de yeleğe sabitleyebilirsiniz. Bu şekilde çocukların da beğenisini kazanacak modeller elde edebilirsiniz.

Modelleri Hangi Numara Şiş ile Örmelisiniz.

Erkek bebek yelekleri örgü modelleri ve yapılışları sırasında kullanılacak olan şiş numarası genellikle iplerin üzerinde belirtilmektedir. Bu modelin 4 numara şiş ile işlenmesi yeterli olacaktır. Fakat siz daha çabuk oluşan ve hatları daha net belli olan bir model elde etmek isterseniz muhakkak daha kalın şişler tercih etmelisiniz. Tercih edilen şiş numarası artış gösterdikçe harcanacak olan ipin de artacağını ayrıca bilmelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ