Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Gece Açık Tantuni

4 Ağustos 2018

Eskişehir’de lezzetli tantunicilerin sayısı onlarca adet olduğu için, özellikle merkez ilçesindeki tantuniciler arasında rekabet oldukça fazladır. Eskişehir gece açık tantuni kuruluşlarının hem fiyat ortalamaları hem de ünlü zincir olarak verdikleri hizmet, binlerce kişiye ulaşmalarını sağlıyor. Gün içerisinde verilen hizmet, gece 00:00’dan sonra da rahatlıkla tantuni siparişi verilebilecek pek çok şubenin olmasını sağlıyor.

Eskişehir’de Gece Açık Tantuniciler

  • Birtat Mersin Tantuni olarak hizmet vermeye devam eden mekan, Hoşnudiye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde yer alıyor. Sadece ekmek arası yerine, lavaş tantuni de sipariş edebileceğiniz son derece lezzetli tantuniler yapan bir mekandır. Telefon numarası 0222 233 38 96 olarak açıklanmıştır.
  • Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi’nde yer alan Tadım Tantuni, özellikle en işlek noktalardan birinde olması nedeniyle dikkat çekiyor. Gece 03:00’da kapanan dükkan için telefon numarası 0222 220 86 27 olarak belirlenmiştir.
  • Eskişehir Tantuni adıyla hizmet vermeye devam eden mekan, Arifiye Mahallesi, Hamamyolu Caddesi bünyesinde Özger Sokak’ta yer alıyor. Saat 22:00’da kapanan dükkan için telefon numarası 0553 808 17 26 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • Ali Baba Tantuni, Eskişehir’de Vişnelik Mahallesi Öğretmenler Bulvarı’nda bulunuyor. Dükkan saat 00:00’da kapanıyor. Et ve tavuk tantuni siparişlerinizi 0222 225 53 03 numaralı telefondan verebilirsiniz.
  • Turuncu Tantuni, Eskişehir tantuni dükkanları arasında Eskibağlar’da hizmet vermesiyle dikkat çeken bir kuruluştur.
  • Doğanay Tantuni şehrin merkezi noktasında yer alan ünlü bir dükkandır. Gece geç saatlerde hizmet vermeyen dükkanın kapanma saati 20:00 olarak belirlenmiş, telefon numarası ise 0222 221 21 74 olarak açıklanmıştır.
  • Tadım Tantuni Bağlar bünyesinde hem tavuk hem de et tantuni yer alıyor. Ayrıca midye de bulunan dükkan Üniversite Caddesi, No:45’te saat 06:00’a kadar hizmet veriyor. Telefon numarası ise 0222 320 99 88’dir.

Eskişehir’de Tantuni Fiyatları

Eskişehir’de tantuni siparişi vermek isteyen binlerce kişi için özel olarak çalışmalarını sürdüren dükkanların ünü tüm şehre yayılmıştır. 30 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırılabilen tantuniler özellikle lezzetleri nedeniyle, Eskişehir gece açık tantuni dükkanı arayanların artmasına yol açıyor. Fiyatları tavuk için 5 – 6 ile et için 8 – 9 TL tutarında belirlenmesiyle ilgi görüyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ