Web sitemize hoşgeldiniz.

Hangi Türk Ünlülerin İkizleri Var?

7 Ağustos 2018

Ünlü isimler sadece işleriyle değil aynı zamanda özel hayatları ve ailesiyle de gündeme geliyor. Özellikle ikiz kardeşi olan ünlüler duyanları şaşırtıyor. Hangi Türk ünlülerin ikizleri var sorusunu cevaplayacak olursak karşınıza daha önce duymadığınız isimlerin de çıkacağını söyleyebiliriz.

İkizi Olan Yabancı Ünlüler Kimler?

  • Ashley ve Mary Kate Olsen kardeşler küçüklüğünden beri televizyonlarda aşina olduğumuz ikizler arasında geliyor.
  • Ünlü oyuncu olan Jake Gyllenhaa da oyuncu bir ikiz kardeşe sahip. Ünlü aktörün kardeşi de kendisi gibi aktrist olan Maggie Gyllenhaa.
  • Dünyanın en çok beğenilen oyuncularından biri olan güzel yıldız Scarlett Joahnsson da ikiz kardeşe sahip. Hunter adındaki ikiz kardeşi ile benzerliği fotoğraflardan anlaşılıyor.
  • Dünyaca ünlü top model Gisele Bundchen de ikiz kardeşi Patricia Bundchen ile tanınıyor.
  • Robot dizisiyle tanıdığımız Rami Malek de ikiz erkek kardeşe sahip olan yabancı yıldızlar arasında yer alıyor diyebiliriz.
  • İkiz olsa da birbirine çok benzemediğini söyleyebileceğimiz oyuncular arasında Joseph ve Jacob Fiennes geliyor.
  • Birbirine hiç benzemeyen ikizler arasında ünlü oyuncu Ashton Kutcher geliyor. Oyuncu kardeşi Michael ile birbirlerine hiç benzemiyor.

İkizi Olan Türk Oyuncular Kimler?

İkizi olan Türk oyuncular arasında sayabileceğimiz ilk isim geçtiğimiz günlerde Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayel oluyor. Öykü Karayel’in ikizi olan Ezgi Karayel tek yumurta ikizi. İki kız kardeşin benzerliği görenleri şaşırtıyor. Tek yumurta ikizi olan bir diğer Türk oyuncu Hazal Filiz oluyor. Güzel oyuncunun ikiz kız kardeşi Deniz Küçükköse. Son zamanlarda yıldızı parlayan bir başka isim Hande Soral da ikiz erkek kardeşe sahip. Kardeşinin adı da Bedirhan Soral.

Tek yumurta ikizine sahip olan erkek oyuncular arasında Sercan Badır geliyor. Caner Badur ile olan benzerliği dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu olan bir diğer Türk ikizler arasında Sarp ve Kaya Akkaya geliyor. Redd grubundan tanıdığımız Güneş ve Doğan Duru kardeşler de tek yumurta ikizleri. Hangi Türk ünlülerin ikizleri var sorusu için sosyal medyadan ünlülerin aile yaşamlarına bakabilir ve bu isimleri yakından tanıyabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ