Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Pipolar ve Pipo Yan Ürünleri

7 Şubat 2018

Hediyelik denince akla pek çok farklı kalem eşya gelir. Pipolar da tütün ürünlerini bu şekilde içenler için özel ve biçilmiş kaftan hediyeler arasındadır. Pipo severlerin çok fazla sayıda piposu bulunduğundan pipo içen sevdiklerinize yeni bir tane almak onlar için iyi bir seçenek olarak öne çıkar.

Pipo Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik eşya olarak alacağınız pipo çeşitleri genelde gül ağacı kökünden imal edilir. El yapımı olan pipolar yine el işçiliği ile püskürtme boya ile boyanarak özel bir vernik ile kaplanır.

Pipolar uzun saplı ya da geniş ağızlı olarak farklı modellere sahip olarak üretilirler. Pipoların farklı renkleri de özel bir boya ile sağlanır.

Pipo Yan Ürünleri Nelerdir?

Pipo içerken yanında kullanılan hatta piponun olmazsa olmazları olan pipo yan ürünleri arasında pek çok farklı kalem ürün bulunur. Bunlarda ilki ara sıra değişimi yapılması gereken pipo filtreleridir. Bu filtreler çoklu halde satılır ve tütünden gelen bazı zararlı maddelerin süzülmesi için gerekli bir elemandır. Filtre piponu gövde bölümünde bulunur.

Filtreler dışında pipoların olmazsa olması olan diğer yan ürünlerden biri de pipo temizleme çubuklarıdır. Her kullanımdan sonra bu çubukların yardımı ile pipolar temizlenir ve bir dahaki kullanım içim hazırlanır.

Pipoların bir diğer yan ürünü de pipo kaşıklarıdır. Bu ürün de pipoya tütün doldurmak için gerekli bir elemandır. Ayrıca bu kaşılar içim sırasında tütünü bastırmaya da yarar.

Pipo Sehpaları Ne İşe Yarar?

Pipo sehpaları pipoların dinlenmesi için gerekli olan stantlardır. Piponuzu kullandıktan sonra mutlaka temizlemeli ve daha sonra da bu sehpalar yerleştirerek dik bir şekilde durmasını sağlamalısınız.

Pipolarınız için gerekli olan bu sehpalar sura ağacından üretilir ve el ile püskürtme tekniği kullanılarak boyanır. Bu sehpalar tekli olabildiği gibi üçlü, dörtlü ve beşli çeşitleri ile de piyasa da bulunur.

Pipo sehpalarının çekmeceli olan modelleri de vardır. Bu modelleri ile bütün pipo yan ürünlerini bir arada tutmanız mümkün olmaktadır. Bütün bu ürünler online olarak satılmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ