Web sitemize hoşgeldiniz.

Hem Trend Hem de Şifalı Hediyeler

20 Şubat 2018

Hediyelik alırken hem karşınızdakine sevgi ve saygınızın bir göstergesini sunmak hem de şifalı bir hediye vermek istemez misiniz? Bunun için uygun pek çok hediye seçeneği aromaterapi etkisi ile online mağazalar ve hediyelik eşya dükkanlarında bulunabilir.

Aromaterapi ürünler arasında pek çoklarının bildiği gibi buhurdanlıklar, mumlar ve tütsüler yer alır. Koku ile tedavinin bir parçası olan bu ürünler oldukça rahatlatıcı ve stresi uzaklaştırıcı etkileri ile bazı sıkıntıların üstesinden gelmek için de kullanılıyor.

Buhurdanlık Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Buhurdanlıklar uzak doğuya ait olan bir eşya olarak artık dünyanın her yerinde şifalı etkileri ve hoş kokuları için kullanılmaktadır. Buhurdanlıklar seramik ya da porselen olarak pek çok farklı tasarıma sahip olarak üretilirler.

Buhurdanlıklar özel yapıları ve bir mum yardımı ile kullanılır. alt kısmında buluna bölmeye yanan bir mum ve üzerine ayrıca satılan ve koku ile terapi özelliği taşıyan yağlardan konur. Mumum yanması ile birlikte havadaki su buharına karışan yağın içindeki koku özleri ile daha rahat ve iyi hissetmek de söz konusu olmaktadır.

Diğer Aromaterapi Hediyeleri

Koku ile tedavi için kullanılabilecek ve aynı zamanda hoş kokuları ile evinizin ya da ofisinizin havasını değiştirecek pek çok mum çeşidi bulunmaktadır. Mum çeşitleri aynı zamanda dekorasyon için de kullanılabilecek pek çok farklı tasarımı ile bulunabilir.

Mum çeşitleri ile aynı zamanda sevgiliniz ile romantik bir ortam yakalarken hoş kokular ile de rahatlayabilirsiniz.

Tütsülerin Faydaları

Aromaterapi etkileri bulunan tütsüler de özellikler çiçek veya sandal ağacı gibi kokulara sahip olanları arasında tercih ediliyor. Buhurdanlıklar gibi uzak doğuya ait olan bu ürünlere de artı her yerden erişilebiliyor.

Tütsülerin de aromaterapi yani koku ile tedavi özellikleri bilindiğinden günün stresini uzaklaştırmak ve hoş kokuları ile ortamın havasını değiştirmek için kullanılıyor. Tütsüler oldukça fazla koku çeşidi ile piyasada bulunuyor.

Sadece tütsüleri değil aynı zamanda diğer aromaterapi ürünleri olan buhurdanlıklar ve mumları online mağazalardan alma şansı da bulunmaktadır. Online mağazalarda çok fazla seçeneği aynı anda inceleme fırsatınıza olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ