Web sitemize hoşgeldiniz.

İzmir’li Mankenlerin İsimleri

10 Ağustos 2018

İzmir’in kızları güzeldir cümlesini kanıtlar nitelikte olan görüntüleri ile ün kazanan modeller adeta İzmir’in güzelliğini gözler önüne seriyor. Artık hayatını başka şehirlerde sürdürseler de İzmir’li olmaktan gurur duyduklarını sık sık dile getiren modeller fırsat buldukça da İzmir’de soluklanmaya gidiyor. İzmir’li mankenlerin isimleri yazımızda sadece mankenleri değil, aynı zamanda İzmirde doğan ünlü isimleri de bulabilirsiniz.

İzmir’de Doğan Modeller Hangileridir?

1995 doğumlu olan manken Gizem Koçak İzmir’de büyüyen modeller arasında yer alıyor. 2014 senesinde Türkiye güzeli olan model Amine Gülşe de İzmir’li bir annenin kızı olarak dünyaya geliyor. Çocukluğunu Bergama’da geçirdiğini söylüyor. Ünlü manken Selen Soyder de İzmir Alsancak doğumlu olan isimler arasında bulunuyor. 2000 senesinde Miss Turkey birincisi olan Yüksel Ak da İzmir doğumlu.

Erkekler de Best of Model seçilen Berk Atan İzmir doğumlu modeller arasında yer alıyor. Modellik ve oyunculuk yapan Zeynep Tokuş da İzmir doğumlu isimler arasında yer alıyor. İzmir’de doğan çok sayıda genç model de şimdi ajansların favori isimleri arasında yer alıyor. Ayrıca oyuncul olarak da sayabileceğimiz çok sayıda İzmir’li şehrin güzelliğini adeta üzerinde taşıyor diyebiliriz.

İzmir’de Doğup Büyüyen Ünlüler Kimler?

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Elçin Sangu güzelliği ile baş döndüren oyunculardan biri oluyor. İzmir’de büyüyen sanatçı İstanbul’a gitmeye öğrencilik yıllarında karar vermiş. Güzel oyuncu Selin Şekerci de İzmir Karşıyaka’da doğup büyüyen isimler arasında oluyor. Bir diğer güzel oyuncu Şükran Ovalı, çocukluğunu Göztepe civarında geçirdiğini söylüyor. Son dönemlerde ünlü olan bir diğer isim Deniz Baysal da Karşıyaka’da büyüyen oyunculardan biri oluyor.

Nehir Erdoğan da İzmir sokaklarında büyüyen isimlerden biri oluyor. 28 yaşındak olan ve Leyla ile Mecnunla tanına Ezgi Asaroğlu da İzmir’de büyüyen isimler arasında. İzmir’li mankenlerin isimleri arasında sayabileceğimiz bir diğer ünlü de aslında oldukça şaşırtıcı oluyor. Çünkü dünyaca ünlü Audrey Hepburn de ailesinin kökü İzmir’e dayanıyor. Aslen olmasa da anne tarafı İzmir’li olan dünyaca ünlü oyuncu bu bilgiyle duyanları şaşırtıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ