Web sitemize hoşgeldiniz.

Kullanışlı Pipo Aksesuarları Pahalı Değil

14 Ocak 2018

Pipo kullanmanın yaygınlaşması, son dönemin en ilginç gelişmelerinden birisidir. Çünkü pipo normal şartlar altında belli bir kesim tarafından tercih edilen bir tütün içme aparatı olarak hafızalarımıza kazınmıştır. Fakat bu durum değişmeye başlamıştır. Genç kuşak içerisinden pipoya ilgi gösteren milyonlarca insanın olduğunu görüyoruz. Bunun temel nedenlerinden birisi farklı bir deneyim kazanmaktır. Bu deneyimi elde etmek isteyen insanlar, değişik pipolar ile oldukça ilginç bir maceraya yelken açmaktadır. Çünkü pipo ne sigara ne de puro gibidir. Saf bir biçimde tütün içmeye izin vermektedir. Piponun yakılışı, tutuşu ve temizlenmesi oldukça farklıdır. Bundan dolayı tüm tütün aparatlardan ayrılmaktadır. Pipo aksesuarları sayesinde bu durumu kolay bir hale getirmek mümkündür.

Pipo Aksesuarları Nelerdir?

  • Pipo Sehpası: Pipoların asılmasını sağlayan bir üründür. Bir nevi vestiyer görevi görmektedir. Ürünün korunması noktasında çok büyük bir öneme sahiptir.
  • Pipo Çakmağı: İki farklı şekilde üretilmektedir. İlk çeşidi klasiktir. Sadece tütün yakmak için kullanılır. Diğer modelinde ise pipo kaşığı ve pipo temizleme çubuğu gibi ürünlerin monte edildiğini görmekteyiz. Ancak iki tür çakmak da kokusuzdur. Bu durum oldukça önemlidir. Kokulu çakmaklar, tütüne kötü bir biçimde gaz kokusunun sinmesine neden olurlar. Bu yüzden pipo kullanan kişilerin kokusuz çakmak seçmesi gerekmektedir.
  • Pipo Temizleme Çubuğu: İçimin hemen ardından hazneden kalan tortu ve tütün artıklarını temizlemek için kullanılır.
  • Pipo Kaşığı: Hazneye tütün doldururken tercih edilir. Tütünü sert bir biçimde bastırmaya yarar.

Pipo Nereden Satın Alınmalıdır?

Satın alma işlemlerinin son yıllarda internet üzerinden yapıldığını görüyoruz. Bu durum pipo için de geçerli. Bu yüzden sanal mağazaları tercih etmek akıllıca olacaktır. Çünkü uygun fiyatlı ürünlere bu sitelerden erişim mümkündür. Tobacco dükkanları da pipo satışını gerçekleştirmektedir.

Pipo Hangi Malzemeden Yapılmaktadır?

Pipo malzeme noktasında iki değişik hammadde ile üretilmektedir. Bunlar lületaşı ve gül ağacıdır. Bunun dışında başka hammaddeler de vardır. Ancak onlar hem dayanıklı hem de kullanışlı değildir. En dayanıklısı kesinlikle gül ağacıdır ve bundan dolayı ürün son derece kalitelidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ