Web sitemize hoşgeldiniz.

Natalie Portman Sivilcelerinden Nasıl Kurtuldu?

Sivilceleriyle gündeme gelen ve çok sayıda sivilcesi bulunan ünlülerden bir tanesi olan Natalie Portman bile kısa sürede sivilcelerinden kurtulmayı başardı. Bu durum hem onun kullandığı tekniklerin merak edilmesine hem de özellikle çok sivilcesi olanların, nerede hata yaptığını düşünmesine yol açtı. Natalie Portman sivilcelerinden nasıl kurtuldu? Sivilcelerinden kurtulmasının temelinde veganlık olduğunu belirtmesi ise milyonlarca hayranının bu durumu sorgulamasına neden oldu.

Natalie Portman’ın Sivilceleri Nasıl Geçti?

Süt ürünlerini azalttığını, et tüketmeyi bıraktığını ve hayvani gıdaların hiç birini hayatına sokmadığını söylediğinden beri bu konu üzerinde duruluyor.

  • Bazıları bu durumun gerçek olmadığını söylüyor fakat kendim de denediğim için direkt olarak sütün ve yumurtanın çıkarılmasını dahi sivilceyi azalttığını biliyorum.
  • Aslında kadın gerekli olan işlemi 30 yaşında yapmış ve bu sayede hayatının sonuna kadar vücudunda özellikle sivilce gibi iltihap bulunduran alanların olmamasını sağlamış.
  • Sadece yüzü için değil, vücudunun hiçbir yerinde sivilce benzeri tahriş edici ve cilde zarar verici bölgelerin bulunmadığını söylüyor.

Süt Ürünlerini Azaltmak Sivilceyi Azaltır Mı?

Süt ürünlerinin azaltılması durumunda sivilcenin de azaldığı biliniyordu. Sade süt veya yoğurt gibi ürünler değil, direkt olarak yumurtanın ve et gibi ürünlerin de tüketilmemeye başlanması halinde bu durumla karşılaşılabiliyor.

Özel Sivilce Maskeleri: Sivilce maskelerine binlerce Dolar harcayan ünlülerden bir tanesi olan Portman, bu alanda en iyi ürünleri kullanıyor. Bu durum, haftalarca beklemesi gerekmeden direkt olarak bir ay gibi kısa bir sürede tüm sivilcelerinden kurtulmayı başardı. Sivilcelerden kurtulmayı sağlayan teknikler arasında tüm yüzü kaplayacak şekilde yapılan maskeler yer alıyor.

Hem oluşma sürecindeki sivilcelerin hem de o an itibariyle bulunmakta olan sivilcelerin ortadan kaldırılması tamamen maskelerle mümkün oluyor. Natalie Portman sivilcelerinden nasıl kurtuldu? Maske yapısında doğru bir şekilde malzeme oranı belirlendiği taktirde, doğal maskeler de sivilcelerden kurtulmak için uygun bir yapıya sahip oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ