Web sitemize hoşgeldiniz.

Örgü Çanta Modelleri Nasıl Yapılır?, Pratik Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

Örgü çanta modelleri açıklamalı olarak incelendiğinde yağımı oldukça kolay bir şekilde uygulanacaktır. Bu modellerin piyasada satın alacaklarınızdan hem daha modern hem de daha uygun fiyatlı olacakları da belirtilmelidir. Modellerin her biri şıklıkları ile satışa çıkarıldıkları zaman da büyük ilgi görmektedir. Bu nedenle oluşturduğunuz modelleri satışa da çıkarabilirsiniz.

Nasıl Örülür?

Örgü çanta modelleri nasıl yapılır konu başlığı altında kişilerin takip etmeleri gereken adımlar;

  • Çantanın orta büyüklükte olabilmesi için 25 santimlik bir en yeterli olacaktır. Bu ende dilediğiniz gibi değişimler uygulayabilirsiniz. Modeli büyük tercih ederseniz 30-35 arasına kadar çıkabilirsiniz.
  • 25 santimlik kısmı ördükten sonra 6 adet zincir çekmelisiniz. Bunun akabinde başlangıçtan3 adet ilmek atlayarak batmalı ve bir adet kafes oluşturmalısınız.
  • 3 ilmek atladıktan sonra 6 zincir çekmeli ve daha sonrasında 3lü tırabzan yapmalısınız. Model bu şekilde ortaya çıkmaya başlayacaktır. Toplamda 20 adet kafes oluşturmalısınız.
  • Ortaya çıkacak olan çanta da file görünümünde olacaktır.

Örgü çanta modelleri nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan kişilerin özellikle bu adımlar çerçevesinde harika örnekler ortaya çıkarabileceği görülür. Kadınların bu çantaları hem file olarak pazarlarda hem de günlük hayatlarında şık bir şekilde kullanabilecekleri belirtilmelidir.

Çantayı Ek Aksesuarlar ile Süsleyin

Örgü çanta modelleri yeni farklı aksesuarlar ile süslenebilmektedir. Modelin her bir parçasının şıklığı ile dikkat çekmesi için hem ahşap materyaller ile hem de modern küçük aksesuarlar ile süslenebilir. Kullandığınız aksesuarların çantaya sorunsuz bir şekilde monte edildiğinden de emin olmanız gerekir. Özellikle evinizde çocuk bulunuyorsa küçük aksamlı olan aksesuarların seçilmemesi tavsiye edilmektedir.

Tasarımlarınızı Özgünleştirin

El örgüsü çanta modelleri ve yapılışı sırasında model bakımından farklılık yaratmasanız da en azından boyut konusunda ya da kullanacağınız aksesuarlarda özün seçimler yapabilirsiniz. Bu şekilde elde edeceğiniz beğeni çok daha yüksek olacaktır. Modellerin şekillendirilmesi sırasında özellikle sap kısmı dikkat çekmektedir. Bu kısmın oluşturulmasında ahşap unsurların kullanılması ve modelin de kahverengi ya da vizon renginden oluşturulması ok daha şık bir duruş ortaya koyacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ