Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Aksesuarları Kullanıldığında Daha Kolay İçim Sağlanır

17 Ocak 2018

Her zaman insanlar aksesuar seçeneklerinden yararlanarak pipo içimini kolay bir hale getirebiliyor. O nedenle de pipoları kullanırken aksesuar tercih etmek durumunda olduğunuzu unutmamalısınız. Ancak bu şekilde çok daha başarılı bir içim sağlayabiliyorsunuz. İnsanlar her zaman pipo içerken daha kolay bir içim sağlamak adına aksesuarlardan da yararlanmalıdır.

Çakmaklar Ne İşe Yarar?

Çakmakların özel olması gerekiyor. Tütünü üstten yakarken elinizi yakmanız ne yazık ki söz konusu olabiliyor. O nedenle de özel çakmak kullanırsanız o zaman eliniz yanmaz. 90 derece sistemi olduğundan üst bölümden yakım sağlamak çok basit oluyor.

Sehpa Ne İşe Yarar?

Pipoları masaya koyduğunuzda ne yazık ki devrildiklerini görebiliyorsunuz. Devrildikleri zaman ise ne yazık ki sorun ortaya çıkıyor. Mesela devrilme söz konusu olduğunda içerisindeki tütünün de döküldüğünü görebiliyorsunuz. O nedenle de bu aşamada sehpa kullanmak çok önemlidir.

Karıştırıcı Ne İşe Yarar?

Öncelikle kaşıklardan yararlanmalısınız. Çünkü tütünü direkt olarak pipo içerisine koymak zor bir durumdur. Bu tütünün belirli bir ölçüde bastırılması gerekiyor. O nedenle de ne olursa olsun her zaman kaşık kullanmak önemlidir. Kaşıkları aynı zamanda temizleme aşamasında da kullanabilirsiniz. Burada birbirinden şık krom kaşıkları bulabiliyorsunuz.

Filtre Ne İşe Yarar?

Sağlıklı bir şekilde tütün tüketimi sağlamak istiyorsanız o zaman karşınıza filtreler çıkacaktır. Bu filtrelerden yararlanmak ise bir hayli önemli bir konudur. O nedenle de 9 mm olanları ya da 6 mm olanları muhakkak değerlendirmeniz gerekiyor. Bu şekilde çok daha başarılı bir çekim sağlarsınız. Karbonlu olanlarından ya da balsa ahşap olanlarından yararlanabilirsiniz. 40’lı paketlerde satıldığı gibi 100 ya da 200’lü paketlerde de satılabiliyor. Pipo aksesuarları olmadan kaliteli bir içim sağlayamıyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ