Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Aksesuarları ve İşlevleri

22 Ocak 2018

Genel olarak pipo kullanmak istiyorsanız aksesuarlarının da bir bütün olduğunu unutmamalısınız. Yani içmiş olduğunuz pipodan zevk almak için bu ürünü tam olarak tüketmelisiniz. Ancak bu şekilde çok daha başarılı ve keyifli bir tütün tüketimi sağlamış olursunuz. Bir başkasına alabileceğiniz en kaliteli hediyelerden biri olarak da karşınıza çıkıyor.

Çakmaklar Ne İşe Yarar?

Pipoların tütünlerini yakmak çok zordur. Çünkü üstten yakım sağlamanız gerekiyor. Normal bir çakmak ile bunu sağlamak ne yazık ki çok zor ve tehlikeli oluyor. O nedenle de baş bölümü 90 derecelik açı ile hareket eden çakmakları tercih etmelisiniz. Burada metalik gri, siyah ve gold renklere sahip olan ürünleri bulabiliyorsunuz.

Sehpa Ne İşe Yarar?

İlk olarak sehpa modellerine odaklanmalısınız. Karşınıza çıkan sehpa modelleri her zaman çekicidir. Üstelik oldukça işlevsel bir üründür. İsterseniz piponuzu bu ürünün üzerinde kolay bir şekilde biblo olarak sergileyebilirsiniz. Bunların yanında pipo tüketimine ara verdiğiniz zaman da yine bu ürünü kullanabiliyorsunuz.

Karıştırıcı Ne İşe Yarar?

İsterseniz tütünü pipoya tam olarak oturtabilmek adına karıştırıcılardan yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında pipoyu temizlemek adına da yine bu üründen yararlanabiliyorsunuz. Metal, krom ya da ahşap seçeneklerinden yararlanma hakkınız vardır. Bu sayede her şekilde üründen verim alabilir, doğru bir tütün kullanımı sağlayabilirsiniz.

Filtre Ne İşe Yarar?

Filtre kullanmıyorsanız ne yazık ki hiçbir şekilde yumuşak bir içim sağlayamazsınız. O nedenle de filtre modellerinden yararlanmalısınız. 6 ya da 9 mm seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Karbonlu olanları vardır. Bir de balsa ahşap seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Bu ikili arasından bir seçim yapmalısınız. Pipo aksesuarları arasında filtre çok önemlidir çünkü yumuşak bir içim için en etkili üründür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ