Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo İçenler Aksesuar Kullanımına Önem Vermelidir

5 Şubat 2018

Tütün ve tütün ürünlerine merakınız var ise yapmanız gereken en önemli şeylerden biri her zaman pipo seçeneklerinden yararlanmak olacaktır. Çünkü pipo seçeneklerinden yararlanırken aksesuarlar da ayrılmaz bir parçadır. Herkese uyan bir zevk değildir. Ama bu ürünün de tiryakilerinin olduğu bilinir. O nedenle de en kaliteli ürünleri seçerek bu tütün ürününden zevk almaya bakmalısınız.

Çakmaklar Ne İşe Yarar?

Öncelikle çakmakları kullanmanız önemlidir. Üstten yakım yaparken parmaklarınızı yakmanız söz konusu olabilir. Üstelik tütünü net şekilde yakamıyor da olabilirsiniz. Bu gibi bir durumda yapmanız gereken en önemli şeyh pipo çakmaklarından yararlanmak olacaktır. Tabi ki de pipo çakmaklarında 90 derecelik bir açı söz konusudur.

Sehpa Ne İşe Yarar?

Öncelikle sehpa seçeneklerinden yararlanmak söz konusu olacaktır. Çünkü bu büyük bir kolaylık sağlar. Öncelikle buradaki sehpalar sayesinde pipoyu bir biblo gibi kullanmanız söz konusu olabilir. Aynı şekilde bu pipoya ara verdiğiniz zaman yapmanız gereken en önemli şey bu ürünü sehpa üzerinde bekletmek olacaktır.

Karıştırıcı Ne İşe Yarar?

Pipoya tütünü belirli bir ölçüde yerleştirmek durumundasınız. Eğer ki bu tütünü doğru bir şekilde yerleştirmeyi başarıyorsanız o zaman çok büyük bir avantaj sağlamış oluyorsunuz. Öncelikle bu tütünü direkt olarak kaşık ile yerleştirebilir ve bastırabilirsiniz. Aynı zamanda ürünü temizleme aşamasına geçtiğiniz zaman da yine bu kaşığı kullanmak durumunda kalıyorsunuz.

Filtre Ne İşe Yarar?

Öncelikle yapmanız gereken filtrelerden yararlanmak olacaktır. Bu aşamada pipo aksesuarları arasında 6 ve 9 mm olan filtre seçeneklerini bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda balsa ahşap seçeneklerinin yanında bir de karbonlu olanları bulacaktır. 40-100 ya da 200 adet satın alma hakkınızın olduğunu da görebiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ