Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Kullanımı ve Sunulan Aksesuarlar

15 Şubat 2018

Genel olarak pipo tüketimi sağlamak istiyorsanız o zaman çok dikkatli olmalısınız. Çünkü pipo tüketimi söz konusu olduğunda oldukça fazla aksesuar seçeneği karşınıza çıkıyor. Özel bir zevktir ve bu zevki maksimuma çıkarabilmeniz adına da çok dikkatli olmalısınız. Bu zevki maksimum yapabilmeniz için de tüm aksesuarlardan yararlanmalısınız. Emin olun ki hem keyifli hem de yumuşak bir içim sağlayacaksınız.

Pipo Aksesuarları Nelerdir?

İlk olarak birbirinden farklı pek çok aksesuar seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Burada en önemli aksesuar filtredir. Aynı zamanda tütünü yakmak da sanıldığından çok daha zordur. O nedenle de tütünü yakabilmek adına çakmak modellerinden yararlanmalısınız. Sehpalardan ve kaşıklardan da yararlanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Pipoda Filtre Ne İşe Yarar?

İlk olarak filtre seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız o zaman seçim yapabileceğiniz birbirinden farklı ürün vardır. Bu ürün sayesinde daha yumuşak bir içim sağlarsınız. Tütün oldukça nemlidir ama bu nemli olan tütün direkt olarak yakılırsa o zaman ne yazık ki yanık tadı oluştuğunu görebiliyorsunuz. Bu yanık tadı ise hiç de sevilen bir durum değildir. Bunların yanında filtre ile bu yanık tadı yok oluyor çünkü tütün kuruyor. Bu şekilde içim çok daha yumuşak olacaktır.

Filtre Özellikleri Nelerdir?

Filtre kullanımında öncelikle kalınlığa önem vermelisiniz. Yani burada tek tip bir kalınlık söz konusu olmuyor. İsterseniz 9 mm olanlarını isterseniz 6 mm olanlarını kullanmanız söz konusu oluyor. Bunların yanında paketlerde 40 adet olanları vardır. 100 adet ve 200 adet seçeneklerinden de yararlanma fırsatını elde edebiliyorsunuz. Bu şekilde doğru bir tüketim sağlayabiliyorsunuz. Karbonlu olan modellerini elde edebileceğiniz gibi bir de burada balsa ahşap modellerinin olduğunu fark edeceksiniz. Pipo aksesuarları olmadan kaliteli bir içim sağlamayacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ