Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Kullanımında Filtre ve Diğer Aksesuarlar  

27 Şubat 2018

Pipolar her zaman farklı bir tütün kategorisidir ve pek çok kişi tarafından tercih edilecektir. O nedenle de öncelikle pipo seçeneklerinden yararlanmak durumundasınız. Bu pipo seçenekleri sayesinde kolay bir tüketim sağlamanız söz konusu oluyor. İlk olarak yapmanız gereken en önemli şey ürünleri doğru bir şekilde incelemektir. Çünkü burada çok fazla aksesuar seçeneği vardır ve her bir aksesuar seçeneği de kaliteli bir hizmet alabilmeniz adına önemli bir hizmet sunar.

Pipo Aksesuarları Nelerdir?

Elbette ki insanlar aksesuar seçeneklerinden yararlanmak ister. Çünkü bu pipo zevkine oldukça etkili olan bir durumdur. O nedenle de eğer ki aksesuar seçimi yapılacaksa çakmak ile başlanmalıdır. Mutlaka uygun çakmak modellerine odaklanmalısınız. Tabi ki burada sehpa modelleri arasından da bir seçim yapmalısınız. Çakmak olmadan yakım işlemlerini yapmak çok zor oluyor. Elbette ki burada karşınıza çıkan bir diğer seçenek ise kaşıklardır. Tütünü yerleştirebilmeniz adına önemli bir konudur. Bir de filtre seçimi yapmalısınız.

Pipoda Filtre Ne İşe Yarar?

Öncelikle burada filtreleri kullanmanız gerek. Aksi halde yanık tadı alacağınızı görebiliyorsunuz. Yanık tadı almak istemiyorsanız filtre kullanmalısınız. Bu sayede çok daha yumuşak bir içim sağlamak elinizdedir. Çünkü bu filtreler direkt olarak tütünü kurutur. Nemli kalan tütünler direkt olarak yanacağından yanık tadı sunduğunu görebilirsiniz.

Filtre Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak burada farklı kalınlıklar söz konusudur. Mesela burada en önemli durumlardan biri 9 mm ya da 6 mm seçimi yapmak olacaktır. Karbonlu olan filtrelerin yanında Balsa ahşap filtreler de vardır. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde tüketim sağlanabilir. Pipo aksesuarları sayesinde çok rahat bir tüketim sağlayabileceğinizi net şekilde görebileceğinizi bilmelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ