Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo ve Aksesuarları ile Kaliteli İçim

8 Mart 2018

Pipo çok özel bir zevktir ve herkes tarafından kullanılan bir ürün değildir. Bu nedenle bu ürünü satın almak istiyorsanız tüm aksesuarlarıyla birlikte satın almak büyük bir avantaj sağlayacaktır. Öncelikle normalde tütünü yaptığımız zaman direkt olarak çekerseniz ağzınızı bir yanık tadı oluşacağını göreceksiniz. Üstelik çektiğimiz dumanında bir hayli sıcak olduğunu fark edeceksiniz. Bu durumu açmak için pipo filtresinden yararlanmak önemli bir durumdur.

Neden Filtre Kullanmak Gerekiyor?

Öncelikle pipo filtresi ne işe yarar sorusuna yanıt bulmak gerekiyor. Pipo içerisindeki zararlı tütün maddelerinin nefesinize geçmesini engelleyen bu ürün aynı zamanda dumanın daha serin bir hale getirilmesinde büyük rol oynuyor. Bu sayede dumanı çektiğiniz zaman herhangi bir şekilde sıcaklık hissetmiyor rahatsız olmuyorsunuz. Ancak ürünlerin %100 orijinal filtrelere sahip olması da bir hayli önemlidir. Bu nedenle de kendini kanıtlamış firmalardan satın alım sağlamak çok önemli bir durumdur.

Filtre Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak ürünlere baktığınız zaman karşınıza çıkan dokuz milimetre yüzlü karbonlu pipo filtresi söz konusu olabiliyor. Bunun yanında 200 adetli ya da 40 adetli olan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Balsa ağacı 9 milimetre pipo filtresi de yine en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Balsa naturel ahşap 6 milimetre pipo filtresi de yine sıklıkla kullanılan ürünler arasında karşınıza çıkıyor.

Filtre Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Bu aşamada en önemli sorulardan biri pipo filtreleri ne zaman değiştirilmelidir. Burada her bir içim aşamasından sonra pipoyu temizlemeniz gerektiğini ve filtreyi değiştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Ancak bu sayede filtrenin işlevselliğini devam ettirmeniz söz konusu olabilir. Pipo filtreleri ve pipo aksesuarları her zaman pipo zevkine sahip olan insanlar için bir vazgeçilmezdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ