Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmakları Yurt Dışından mı Geliyor?

Genel olarak puro ile ilgili ürün satışı yapan sitelere baktığımızda özellikle puro çakmakları konusunda alımların yurt dışından yapıldığını bunun da fiyatlara doğrudan yansıdığını görüyoruz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için şu anda yapacak başka bir yöntem de bulunmuyor. Çünkü yurt dışından puro aksesuarları alarak Türkiye’de güvenilir, kurumsal ve ekonomik bir şekilde satan sitelerin sayısı bir hayli fazla. Alışveriş yapmak isteyenlerin de bu siteleri tercih etmesi gerekiyor.

Tarihi Küba yerlilerine dayanan ve bunun yanı sıra dünya genelinde bir zümre göstergesi olan puro, ayrı bir keyfi ve tarzı olan türün maddesidir. İki ayrı katmandan oluşan yapımı da ustalık isteyen puro delicive diğer aksesuarları ile şekillendirilebilen bir üründür. Bunun yanı sıra puro kesicileri de bakım aşamasında kullanabileceğiniz bir başka üründür. Türkiye’de internet siteleri üzerinden puro, bong, nargile ve pipo gibi tütün ürünü satan sitelerin sayısının arttığını görüyoruz. Bu siteler, TAPDK lisansı ve denetimi ile birlikte bu ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. 18 yaşından büyüklerin işlem yapabildiği bu sitelerde, önemli noktalardan biri de kredi kartı ile ödeme imkanın sahip olmanız. Kurumsal sitelerden alışveriş yaptığınızda özellikle kalibrasyon ayarı gerektiren ürünlerde bir sorun yaşamadığınız belirtelim.

Puro Bakım Seti

Puro kılıfları bakım seti içerisinde mutlaka yer alması gereken bir parçadır. Çünkü purolar, dış etkenlerden hemen etkilenen, nem ve sıcaklığa çok fazla gelemeyen ürünlerdir. Bu kılıflar hem puronuzun dış etkenlerden zarar görmesini engeller hem de başka bir yere gittiğiniz de kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Ahşap, deri gibi türleri bulunan bu kılıflar şık tasarımları ile her yere sığıyor ve sizlere büyük kolaylık sağlıyor.

Diğer Puro Eşyaları

Hediyelik eşya olarak düşünebilecek bir aksesuar olan puro küllükleri de bu tür sitelerde yer alan ürünler arasında geliyor. Yine yurt dışı kökenli olan bu aksesuarlar, belirli fiyat aralıkları ile bütçenize göre alabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Hem kolay taşınabilir olması hem de güzel görüntüsü ile puro içim keyfinizi taçlandıracak olan bu ürünü ücretsiz kargo ile alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ