Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kesicileri Fiyat Aralıkları

Ülkemizde son zamanlarda puro, bong, nargile gibi özel tütün ürünlerinin satışının çok fazla olduğunu ve bunların puro kesicileri gibi çeşitli aksesuarlar ile çeşitlendirildiğini görüyoruz. Legal yollarla satılan bu ürünler, kredi kartları başta olmak üzere peşin ödemeler ile de resmi sitelerde satılabiliyor. Puro, içiminin son derece titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir tütün ürünüdür. Çeşitli aksesuarlardan yararlanılabilir. Bunlardan biri de puro delici ve diğer kutulardır. Ayrıca purolarınızı yakarken mutlaka puro çakmaklarıkullanmalısınız.

Birbirinden farklı modelleri ile oldukça şık olan ve puro keyfinizi üst noktalara çıkaran bu çakmak sayesinde günün her anında keyifli içimler elde edebilirsiniz. Burada yer alan tütün maddesi ve yerleştirmesi diğer ürünlerden farklıdır. Dip kısmında katran birikmemesi için tütünün hızlı bir şekilde yanması gerekir. Ayrıca hemen sönmemesi de bu noktada önemlidir. Bunun için de özel bir ateşleme mekanizmasına sahip olan puro çakmağınızı kullanmanız gerekir. Bu çakmaklar, tütünün aromasını daha iyi hissetmesini sağlar.

Keyifli Bir Puro İçimi İçin

Puro, diğer tütün ürünlerinden farklı olarak daha uzun sürede içilebilen ve tek turda bitirilmesi gerekmeyen bir tür sigara çeşididir. Yani puronuzu yaktıktan sonra söndürebilir ve yeniden içebilirsiniz. Fakat her seferinde aynı tadı alabilmek için puronuzu uygun ortamda saklamalısınız. Nem ve sıcaklık bu ürünler için çok önemlidir. 18 ile 25 derce arasında ve 65 ile 72 arasında bir nem ile puronuzu saklamanız daha doğru olacaktır. Bunun için de puro kılıfları alabilirsiniz. Bu kılıflar, hem puronuzun iç tütün yapısının bozulmasını engeller hem de daha uzun süre saklamanıza yardımcı olur. Ayrıca dış etkenler ile kırılma, bozulma, ıslanma vs gibi sorunlar da söz konusu olmaz.

Diğer Puro Aksesuarları

Puro küllükleri de bu aksesuarlar içerisinde yer alır. Puro kesicileri de başta olmak üzere ortalama fiyat aralığı 250 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir. Bu durum, her bütçeye uygun olan bir puro aksesuarının olduğunu göstermektedir. Kullanıcılar, kendilerine göre bir tütün aksesuarı seçerek daha keyifli içiler elde edebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ