Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kesicileri Nedir Nasıl Kullanılır?

Özel bir üretim olan ve içim kalitesi de farklı olan puro, puro kesicileri de başta olmak üzere çeşitli aksesuarlara sahip bir tütün üründür. Tamamen özel üretim olan ve bu nedenle fiyatı diğer tütün ürünlerine göre daha pahalı olan ayrı bir keyif maddesidir. Puro delicive kesicileri ise ürünün daha verimli kullanılması içindir. Tıkanan kısımlar açmak ya da gereksiz, kurumuş ve bozulmuş kısımları kesmek için bu aletler kullanılır. Günümüzde ülkemizde de bu aksesuarların satışını gerçekleştiren tamamen lisanslı siteler yer almaktadır. Bu internet sitelerine giriş yaptığımız zaman kredi kartları ile ya da peşin olarak ödeme yapabilirsiniz. Sonrasında ise sizler için özel olarak hazırlanan tütün ürünlerini daha keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Puro Nasıl Yakılır?

Eğer keyifli bir puro içimi elde etmek istiyorsanız onu iyi bir şekilde yakmalı ve aynı şekilde söndürmelisiniz. Öncelikli olarak puro çakmakları, bu ürünleri yakmak için özel olarak üretilmiştir. Puro, normal sigaralarda kullanılan çakmaklar ve kükürtlü kibritler ile yakılmamalıdır. Bunun yanı sıra puro çakmağı da özel mekanizmalar içerdiği için sadece bu ürünlere özel satış yapan sitelerden veya mağazalardan alınmalıdır. İç yaprak tütün parça kısımlarının tam kıvamında yanabilmesi için bu çakmaklar uygun olan ısı miktarını gönderir. Tadın bozulmadan gaz ile karışmasını engelleyerek yakma işlemini gerçekleştiren bu çakmaklar, kaliteli malzemelerden üretilen maddelerden yapılmalıdır. Hem uzun süreli hem de lezzetli kulanım için puro çakmaklarını tercih etmelisiniz.

Puronun Korunması

Puro kılıfları, bu ürünü korumak için gereklidir. Bunun yanı sıra koruma kapları ile uygun ısıya ve neme sahip ortamda purolarınızı koruyabilirsiniz. Bir puronun sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi için en az 15 en fazla 22 derecelik bir sıcaklıkta yer alması gerekiyor. Ayrıca seyahatlerinizde puronuzu saklamak ve daha şık bir şekilde kullanmak için bu kılıfları alabilirsiniz. Puro küllükleri de yine kılıf ve saklama kabı içerisinde yer alan diğer ürünlerdir. Bu ürünleri almak için internet sitelerine göz atabilirsiniz. Burada sizlere özel kampanyalar da sunulmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ