Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kesicileri ve Diğer Aksesuarlar

Puroyu satın alma kadar bu ürünü daha verimli hale getirecek olan aksesuarları tamamlamak, örneğin puro çakmakları gibi mutlaka alınması gereken ürünleri de elde etmek son derece önemlidir. Bu ürünleri alabilmek için de puro üzerine satış yapan, kurumsal, resmi ve lisanslı sitelere göz atılabilir. İnternet sitelerinde puro kesicileri de dahil olmak üzere pek çok detaylı ürün satışı yapılabiliyor. Burada kazancınız ise normal bir mağazaya göre çok fazla olabiliyor. 100 TL’den başlayan ve 2500 TL’ye kadar çıkan ürünler ise yine puro severleri yakından ilgilendiren kampanyalar ile sunuluyor.

Puro içmek her zaman ayrı bir keyif olmuştur. Anavatanı Küba olan ve Dominik Cumhuriyeti ile birlikte üretimi sağlanan bu tütün ürünlerini yakmak, içmek, saklamak ve korumak son derece önemlidir. Ustalık isteyen bir içim tekniği gerektiren bu tütün ürünü, fiyatını ve diğer aksesuarlarının pahalı olması nedeniyle hem belirli bir zümre tarafından kullanılan ürün olarak kabul edildi. Öte yandan puro, puro delici de başta olmak üzere pek çok farklı aksesuarı bulunan bir içim maddesi olarak da karşımıza çıkıyor.

Puroyu İyi Yakmak İçin Ne Yapmalı?

Öncelikle belirtilmesi gereken en önemli noktalardan biri de puronun, bir tütün ürünü olmasına rağmen diğer ürünlerden farklı bir yapıda olmasıdır. Puroda, iki farklı katman bulunur ve bunların da kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Örneğin bir puro, iç katman kısmında tütün parçalarını bulundurur. İç tütün sarıcı bölümünde daha geniş bir alanda yer alan bu tütünler, dış yaprakta daha esnek ve sağlam bir halde olur. Bir puronun genel kalitesini belirleyen unsur ise sarıcı yapıdır. Buradaki esneklik, puronun rahat içimini sağlar.

Puroyu Saklamada Bilinmesi Gerekenler

Puro 18 ile 25 dereceleri arasında saklanabilir. Koruma için de puro kılıfları kullanılabilir. Ayrıca puro küllükleri de yine daha rahat içim tercih edilebilir. Bir tercih meselesi olan ve içimde önemli bir teknik gerektiren puroları, bu tür aksesuarlar ile daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Muhafaza edilen alanın nem miktarı dahi önemlidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ