Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfları Hangi Maddelerden Yapılır?

26 Ekim 2017

Birbirinden renkli ve farklı modelleri ile puro ürünleri satan internet sitelerinde sizler için sunulan puro kılıfları artık çok daha çeşitli. Fiyat aralığı ortalama 200 TL ile 500 TL arasında değişen bu kılıflar, ahşap başta olmak üzere deri, deri sedirli ve bunun gibi maddeler ile birlikte üretilmektedir. Kılıf üzerinde yer alan desenleri ise bu ürünleri satan internet sitelerinde görebilir ve marka, fiyat aralığı, kullanılan madde filtrelemeleri ile kendinize en uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Bununla birlikte diğer puro aksesuarlarını da alabilir, bu sayede içiminizi daha da keyifli bir hale getirebilirsiniz. Puro çakmakları da kılıfların ardından en çok ilgi gören ürünlerin başında gelir. Çünkü bilindiği üzere purolar, normal çakmaklardan daha farklı bir yapıda üretilen puro çakmakları ile yakılır.

Puro Kesici ve Delicileri Fiyatları

Puro delici, puronun daha rahat bir şekilde içilmesini sağlamak amacıyla üretilen genelde demirden yapılan ürünlerdir. Krom, karbon, demir gibi malzemelerden üretilen bu kesiciler, fiyat bakımından 200 TL ile 400 TL arasında değişir özellikteler. Puro kesicileriise krom, gümüş ve karbon gibi farklı maddelerden üretim sağlanan ürünlerdir. Bunlardan birini satın alarak puronuzu istediğiniz şekilde ve yapıda hazırlayabil ve içebilirsiniz. Bu ürünlerin farklı renklerle birlikte sunulması da internetin sağladığı kolaylıklar arasında yer alıyor. Böylece hem hızlı hem de kolay bir şekilde puronuzu istediğiniz forma sokabiliyorsunuz. Daha iyi muhafaza edebilmek için bu kesici ve delicileri özel koruma kılıflarında tutunuz.

Puronun Diğer Aksesuarları Nelerdir?

Pek çok aksesuar alternatifi olan purolar, sayısı artan internet siteleri üzerinden satılıyor. Puro küllükleri son zamanların en çok ilgi gören ürünlerinden biri. Kılıf, çakmak, kesici, delici ve küllük olarak bir set halinde satılabilen bu ürünler, dilerseniz kendinize alabilir, dilerseniz de hediyelik eşya olarak böyle bir set hazırlayabilirsiniz. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan bu ürünler, hem kolay taşınıyor hem de kolay temizlenebiliyor. Marka seçme şansınızın olduğunu da belirtelim. Bu ürünlerin sıralamasını ve ayrımını kendiniz yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ