Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfları ve Fiyatları

Artık bir sektör haline gelen puro üretimi, bu keyfi sorunsuz bir şekilde yaşamak isteyenler için yeni ürünler de ortaya koyan, puro kılıfları ile hem işlev hem de görünüş olarak önemli olan alternatifler sunan bir duruma geldi. Bu alanda satış yapan siteler ise puro keyfi yaşamak isteyenlerin en çok ziyaret ettiği adresler haline geldi. Puro çakmakları, saklama kutuları ve daha pek çok ürünü elinizin altında bulabiliyor ve bu sayede aromatik içimlerin sahibi olabiliyorsunuz. Katmanlar halinde sarılan bir tütün yapısına sahip olması ve uzun olabilmesi nedeniyle de puro kesicileri, yine gerek duyulan önemli parçalar arasında bulunuyor. Bu ürünleri alabilmek için sadece lisanslı sitelerden, güvenilir, ambalajlı ve kurumsal yapıda olan firmalardan yararlanmanız gerektiğini mutlaka belirtelim.

Puro kılıfları ve diğer saklama ürünlerinin fiyatları, ürünlerin ithal, yurt içi üretimi, kullanıldığı malzeme ve teknik özelliklerine göre değişebiliyor. Farklı koruma kaplarının ortalama fiyatları ise 100 TL ile 1000 TL arasında değişebiliyor. Bunlar arasından en iyi olanı seçebilmek için de dikkatli bir araştırma yapmanızda yarar var. Ayrıca puro delici gibi gerek duyulabilen diğer ürünleri de uygun fiyatlar ve taksitler ile alabiliyorsunuz.

Puro Kullanımında Bilinmesi Gerekenler

Puro içimi her zaman ayrı bir keyif işidir. Bunun tadını çıkarabilmek için ilk olarak içiş ve damak tadınıza uygun tütünler seçmeniz gerekiyor. Ayrıca puronuzu yakarken kükürtlü kibrit veya çakmak kullanmak yerine özel olarak satılan puro çakmağı satmanızda yarar var. Bu sayede aromatik tadı daha rahat bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Saklama meselesi de son derece önemlidir. Örneğin 18 ile 25 derece arasında puronuzu muhafaza etmeniz önemlidir. Acı bir tat elde etmemek için de puronun dibinde katran birikmemesi gerekiyor. Katran birikimini engellemek için de ürünün ne çok sıkı ne de çok gevşek sarılması gerekiyor.

Puro İçin Diğer Aksesuarlar

Puro küllükleri, koruma kapları ve daha pek çok ürün türü, tobako alanında satış yapan resmi sitelerde yer alıyor. Buradan kendi bütçenize göre bir ürün seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ