Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfları ve Satıldığı Yerler

Türkiye’de de artık daha çok alanda satılmaya başlanan ve puro kılıfları ve buna benzer puro aksesuarları, kendi kitlesinde büyük ilgi görüyor. Önceleri sadece yurt dışından temin edilen bu ürünler, çok yüksek meblağlar ödenerek getiriliyordu. Fakat şu anda böyle bir duruma gerek yok. Hem internet sitelerinden hem de mağazalardan puro çakmaklarıbaşta olmak üzere çeşitli ürünler satın alınabiliyor. Üstelik bu alanda yavaş yavaş bir sektör meydana gelmeye başladığı için puro, pipo, nargile ve bong ürünlerinin internet üzerinden satışına TAPDK denetiminde olmak şartıyla izin veriliyor.

Puro delici ve kutuları gibi kategoriler üzerinden hem daha keyifli hem de daha uzun ömürlü içimler için aksesuarlar satın alabilirsiniz. Bunları ambalajlı ve orijinal kalibrasyonu ile evinize kadar teslim eden, güvenilir ve başarılı internet siteleri üzerinden gerek kredi kartları gerekse peşin kartlar üzerinden alabilirsiniz. Üstelik puro kesicileri de dahil olmak üzere bütün ürünlerin garanti süresi de bulunuyor ve bu süre kapsamında bir bozulma, kırılma vs, gibi sorun olduğunda hemen iade hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

Puro İçiminde Yapılan Hatalar

Aromasının ve kullanım süresinin diğer tütün ürünlerinden farklı olan puro, koruma ve muhafaza etme alanında da bakım istiyor. Öncelikle puro içecek olan kişilerin puro çakmağı kullanması gerekiyor. Bu çakmaklar, katmanları daha hızlı bir şekilde yakabiliyor. Puronun iç kısmında yer alan tütün yaprakları katran ve duman meydana getirmemesi için daha sıkı sarılırken, dış yaprak kısmında esnek ve sağlam bir yapı vardır. Puro içerken yapılan hatalardan biri de kükürtlü kibrit kullanılarak ya da normal çakmak ile ürünü yakmaktır. Puro sadece puro çakmağı ile yakılmalıdır. Saklama alanında ise 18 ile 25 derecelik bir sıcaklığın olmasında yarar vardır. Puronun nem kapması, iç kısmındaki tütünlerin bozulması içimi olumsuz yönde etkiler.

Puronun Küllüğü Var Mı?

Evet. Son zamanlarda yapılan özel üretim hediyelik eşyalar ve aksesuarlar arasında puro küllükleri de yer alır. Bir set meydana getirmek için bu ürünler alabilir ve şık tasarımlarıyla kendinize ödül verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ