Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıflarının Markaları

Kullanımı, fiyatı ve tasarımı ile belirli bir zümreye ait olarak görülen, ancak bütçesi elveren herkesin tercih edebileceği purolar, puro çakmakları başta olmak üzere çeşitli yan ürünlerin de üretilmesiyle birlikte bir sektör haline geldi. Puro kılıfları ve bunun gibi çeşitli aksesuarları ile birlikte artık bir yaşam tarzı haline gelen bu tütün ürününde Türkiye’de yer almaya başladı. Türk puro ürünü satan internet sitelerine giriş yaparak puro kılıfları, puro delicive kesicilerini satın alabiliyorsunuz. Genel bir değerlendirme yapmamız gerekirse internetten dahi olsa bu tütün ürünü ile ilgili satılan malzemelerin fiyatlarının pahal olduğunu görüyoruz. Bunun önemli bir nedeni de puro ürünü ürete ve satan firmaların Türk olmaması. Şu anda sektörde Fransız ve İtalyan markalarının adının geçtiğini görüyoruz.

Puro kılıflarının yanı sıra çeşitli ürün satışı yapan firmalar, Türkiye pazarına çok yüksek satış rakamları ile giriyor. Normalde de fiyat aralığı yüksek olan ve herkes tarafından alınamayan purolar, bir de pahalı aksesuarlar ile satıldığında alınması maliyet gerektiren ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin puro kesicileri fiyat aralığı da 100 TL ile 1500 TL arasında değişebiliyor. Bu ürünleri almak da puro kullanan bir kişi için bir anlamda gerekli oluyor. Çünkü puronun kesilmesi, delinmesi ve doğru çakmaklar ile yakılması gerekiyor. Paris merkezli olmak üzere Roma ve Berlin üretimli puro aksesuarlarının piyasada yer aldığını görüyoruz.

Puro Ürünleri Nereden Alınır?

İnternet üzerinden puro küllükleri de dahil olmak üzere pek çok ürün satışı yapan site bulunuyor. Buradan kredi kartı ile veya peşin alışveriş yöntemini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Fiyat aralıklarını kendiniz belirleyerek sizlere en uygun olan ürünü alabilir ve böylece puro keyfinizi bütün yönleriyle yaşayabilirsiniz.

Puro Bağımlılık Yapar Mı?

Bir tütün ürünü olması nedeniyle puro bağımlılık yaratma tehlikesini içinde bulunduruyor ancak bu ürün hem fiyatı hem de genel yapısı nedeniyle çok fazla içilemediği için herhangi bir bağımlılığa neden olmuyor. Çünkü puro, tek seferde içilemiyor ve içerisindeki tütün tabakası da oldukça yoğun oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ