Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllüğünün Herhangi Bir Amacı Var mı?

5 Kasım 2017

Puro her zaman için tek başına işlevi olan bir tüketime sahip değildir. Her zaman puronun daha iyi tüketilmesini sağlayan ve damak zevkinin kalitesini de arttıran fonksiyonları bulunur. Puro küllükleri ise burada, doğru şekilde puro içilme sırasında küllerinin dağıtmadan belirli bir alanda toplanmasını sağlamasıdır. Ayrıca puro küllüğünün kendi içerisinde puronuzu koyabileceğiniz bir alana ve küllerinin doğrudan dökülebileceği çukur bir yapısı bulunur.

Çukur yuva bölümünde çeşitli simgeler, logolar ve şıklığı temsil eden tasarımları da görebilmek mümkündür. Üretimler elbette ki herşeyde olduğu gibi küllüklerde de önemlidir. Temiz kalması, çizilmemesi, düştüğünde kırılmaması ve diğer hususlara karşı dayanıklı olması da elbette ki gerekiyor. Bu yüzdende titanyum alaşıma kadar üretimleri yapılan malzemeleri küllük üretimlerinde sıklıkla görebilmekteyiz.

Purolarda Küllüklerin Yanı Sıra Başka Neler Kullanılıyor?

Küllükler, tüketim sırasında puronun istenmeyen ve kullanılan alanların dışa atılımıdır. Bunun yanı sıra, puro kılıfları da bulunur. Bu sefer puronuzu daha tüketmeden, yanında istediğiniz yere taşıma imkanını size vermesidir. Böylece puronuzu rahat şekilde  taşıma imkanını sağlarken, bir yandan da puronuzun kırılma, ezilme ya da büzülme gibi etkenlere karşı da muhafaza etmesini sağlıyorsunuz. Burada önemli olan etkenler, puro içme zevkinin her zaman için sağlanabilmesidir.

Bu yüzden de puro çakmakları, yanınızda taşıdığınız puroyu, en verimli, hızlı, istenilen ölçütte yakılması için bulunur. Her çakmağın alev etkisi ve malzemesi, puronun daha iyi şekilde yakılabilmesini sağlar. İyi bir seçim yapmak hem alevin rüzgara karşı dirençli olması hem de alev derecesinin yüksek olması ve dağıtımın belirli merkezde toplanması açısından da önemli olacaktır.

Puroyu Kesmek İstediğinizde?

Herşey pratik ve fonksiyonel kullanımlara indirgenmiştir. Böylece puro kesicileri bile cebinizde bile rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlara ulaşır. Buradaki temel mantık, puronuz yanınızdayken, yanında da ilgili aksesuarları bulundurabilmeniz içindir. Böylece paslanmayan bıçaklara sahip kesiciler ile puronuzu çok rahat bir şekilde kesebilirsiniz. Tabi bıçak kalitesi, kullanım özeliklerine göre de puro delici bularak, ihtiyacınız olan ayarlamaları her zaman için yapabilmenizde mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ