Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri Fiyatları

Kaliteli tütün ürünlerinden biri olan ve bu nedenle de puro küllükleri gibi özel ürünlere sahip olan purolar, fiyat aralıkları bakımından maalesef yüksek ücretleri bulunduruyor. Hem puronun genel yapısı hem de bu ürün için üretilen malzemelerin yurt dışı menşeili olması nedeniyle en ucuz bir aksesuarın ortalama fiyatının 200 TL olduğunu ifade etmek gerekiyor.

Puro kullanımında da aksesuar son derece önemli. Yani sadece puro almak ve bunu yakmak, buradan alınan keyif için yeterli değil. Öncelikle şu noktayı bilmede yarar var. Puro mutlaka puro çakmakları ile yakılmalıdır. Çünkü bu ürün için özel mekanizma içeren çakmaklar üretilmektedir. Normal sigara çakmağı ya da kükürtlü kibrit üzerinden puroyu yakmaya çalışmak bu tütün ürününü yazık etmek olacaktır. Ateşleme sistemi daha farklı olan puro çakmakları, tütün yapraklarının daha hızlı yanmasını sağlar.

Puro Şekillendirme

Bilindiği üzere puro uzun soluklu kullanılabilen bir tütün ürünü. Bu süreçte, ürünü kesme veya delme gibi işlemler yapmanız gerekebilir. Bunun için de puro delici alabilirsiniz. Bu alanda ürün satan sitelerde yer alan ve krom, karbon, bakır gibi ürünlerden elde edilen deliciler, ortalama 200 TL ile 1500 TL arasında değişen fiyatlara sahip. Puro kesicileri de yine aynı ortalama fiyat aralığında yer alıyor. Bu ürünleri alabilmek için puro aksesuarları satan sitelere giriş yapmanız gerekiyor. Böylece daha keyifli içimler elde edebiliyorsunuz.

Puroyu Saklama Ortamı

Purolarınızı saklayabilmek için ortamın mutlaka uygun şartlara sahip olması gerekiyor. Örneğin puro kılıfları bunun için ideal olabilir. Ortalama sıcaklığın 18 ile 25 derece olması ve nemin de 65 – 72 arasında yer alması puronuzu kurumadan veya nemlenmeden sağlayacak ortamı bulundurur. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise puronuzu ıslaklıktan korumanızdır. Puro kılıflarının deri, ahşap ve çeşitli maddeler ile üretildiğini görüyoruz. Bunların farklı modellerini seçerek kendinize en uygun olan fiyat aralığında bir ürün alabilirsiniz. Fiyatların pahalı olmasının nedeni ise ürünlerin büyük bir bölümünün yurt dışından geliyor olmasıdır. Paris, Roma ve Küba’dan bu malzemeler gelmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ