Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri Kredi Kartı ile Satışı Var Mı?

Hem rahat içimi hem de kalitesi ile ayrı bir keyif ürünü olan puro, puro küllükleri gibi farklı aksesuarlar ile de çeşitlendirilen bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda satış yapan internet sitelerinin ve markalarının sayısının da artık çok fazla olduğunu görüyoruz. Bunun nedeni de puro üretiminin daha fazla yapılmaya başlanması ve bu alanda bir sektörün meydana gelmesi. Türkiye’de her ne kadar yurt dışı menşeili firmalar, Pazar oyuncuları olsa da yine de kredi kartına taksit ile ödeme seçenekleri ile kolay ve hızlı bir şekilde beğendiğiniz puro ürünü alabiliyorsunuz.

Puro aksesuar bakımından çok zengin seçeneklere sahip olan bir üründür. Puro kullanan kişiler için de bu ürünleri almak ve kullanmak ayrı bir keyiftir. Özellikle puro çakmakları en çok tercih edilen ve ilgi gören aksesuarlar arasında yer alır. Bilindiği üzere puroyu normal çakmakla ya da kükürtlü kibritle yakmak tam anlamıyla bir cinayettir. Çünkü puro, içeriğindeki özel tütün katmanı nedeniyle her zaman ayrı çakmakla yakılması uygun olan bir tütün ürünüdür. Bunun yanı sıra puronun puro delici ile şekillendirilmesi ve içime hazır hale getirilmesi gerekir. Puro kesicileri de yine bu ürünün yapısına etki eden ve alınması gereken bir aksesuar olarak görülen araçlardan biridir.

Puronun Hazırlanışı

Puro, ilk olarak Küba’da bulunmuş ve burada ünlü olduktan sonra dünyaya yayılmıştır. Sigaraya göre dış görünüş olarak daha kalın bir yapıya sahip olan puro, iç ve dış yaprak olarak iki ana kısımdan meydana gelir. İç yaprak bölümünde tütünler sıkı bir şekilde sarılır. Bu bölüm, ateşin ilk olarak alındığı ve aromanın da çok önemli olduğu bir yerdir. Dış yani ikinci kısımda ise tütün katmanı biraz daha gevşektir. Puroyu en pahalı yapan bölge de budur.

Puronun Korunması

Puro kılıfları, koruma için en uygun araçlardır. Ahşap, deri ve çeşitli koruma maddelerinden yapılan bu aksesuarlar, farklı tasarım ve renkleriyle de dikkat çekiyor. İnternet sitesinde bu ürünün yeni versiyonları da yer alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ