Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri Tasarımları

Yenilenen internet sitelerinde artık daha fazla çeşidin yer aldığı puro küllükleri, şık modelleri ile dikkat çekiyor. Puro tutkunlarının çok fazla tercih ettiği ve bunun yanı sıra internet üzerinden çeşitli kampanyalar ile de verilen bu ürünler, güzel bir hediye olarak tercih edilebilir. Puro kullanmak ve içmek ayrı bir zevk ve hobidir. Diğer tütün ürünlerinden daha farklı bir bakıma ve tarza gerek duyan purolar, her zaman içilmeyen, içildiğinde ise belirli kuralları olan bir üründür. Küba’da üretilen ve sonrasında bütün dünyaya yayılan bu ürünün içeriğine baktığımız zaman farklı yapıların olduğunu görüyoruz.

Normal bir sigara ve tütün ürününe göre daha titiz bir şekilde hazırlana ve el yapımı olarak da günümüzde halen üretilen puro, puro çakmakları ile yakılan özel bir yapımdır. Yakmak için normal çakmak veya kibrit kullanmamanız gerekiyor. Ayrıca kullanım öncesinde ürünü uygun sıcaklıkta tutmanız gerekiyor. 18 ile 25 dereceler arasındaki ortam puro koruması için yeterli ve gereklidir. Bununla birlikte puro delici gibi ürün çeşitlerini de internet üzerinden bulabiliyorsunuz. Puro delici, krom, bakır, gümüş, karbon gibi malzemelerden üretiliyor ve son derece sağlam oluyor.

Puro Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Puronun içim kalitesini belirleyen en önemli noktalardan biri de ürünün sarımı ve tütün miktarıdır. Ayrıca boyutu da önemlidir. Ürünün boyutunu kendinizin ayarlayabilmesi için de puro kesicileri ortaya çıkmıştır. Diğer yandan bu ürünü kullanırken puro çakmağı kullanmalısınız. İçim esnasında eğer gerektiği gibi sıkı veya gevşek olmayan purolar dumanlama veya katranlamaya neden olabilir. Bu durum da rahat bir içim elde etmenizi engeller.

Puro Setleri

Puro kılıfları başta olmak üzere puro bakımı için gerekli olan bütün ürünleri, bu alanda satış yapan sitelerde görebilirsiniz. Humidor ve puro kutusu ile birlikte özel üretim malzemelerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu aşamada sizlere sağlanan avantajlardan biri de ürünlerin lisanslı satıldığı sitelerden ücretsiz kargodur. Siparişinizi en kısa sürede evinizde görebiliyorsunuz. Ayrıca kredi kartı ile de ödeme yaparak, stoktaki ürünleri dikkatle inceleme şansına sahip olabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ