Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri Türleri ve Fiyatları

Genelde yurt dışından ülkemize ithal edilen puro küllükleri, hem puro içicileri için güzel bir hediyelik eşya fikri hem de puro setini oluşturmak isteyenler için de önemli bir aksesuardır. Genel olarak fiyatları diğer aksesuarlara göre daha ucuz olsa da yine de yurt dışı kökenli olduğu için pahalı bir ürün olan puro ürünleri, ülkemizde internet siteleri üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda satış yapan tobacco sitelerinden puro çakmaklarıda dahil olmak üzere çeşitli ürünler satın alabilir ve bunları kredi kartıyla da alabilirsiniz.

Bilindiği üzere puro içmek ayrı bir keyif ve tutku işi. Bir de aksesuarlar ile birlikte bunu çoğalttığınız zaman çok daha eğlenceli bir hal alabiliyor. Örneğin puro delici ile birlikte kendi puronuza şekil verebiliyorsunuz. Bununla birlikte puro kutusu ve bakım seti ile de daha keyifli içimler elde edebiliyorsunuz.

Puro Bakımı İçin Neler Gerekli?

Puro bakımı için başta puro kesicileri olmak üzere birtakım yan aksesuarlardan yararlanılabilir. Bunlar arasında nemlendiriciler, nemlendirme cihazları, higrometreler ve nemlendirme spreyleri gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Puro aksesuarları arasında en düşük maliyete sahip olan ürünler bunlardır. Ortalama fiyatları 20 ile 50 TL arasında değişen bakım ürünleri görüldüğü üzere genelde nemlendirme üzerine kuruludur. Bunun nedeni ise puro için uygun nem ortamının sağlanmasıdır. Eğer çok kuru bir ortamda puro içerseniz yeterli verimi alamazsınız. Ancak bu nemin çok fazla olması da iyi değildir. Bunun için de nem ölçer cihazlardan yararlanabilirsiniz. Keyifli bir için tütünleri içerisinde ezen ve daha arı bir hale getiren aparatları da tercih edebilirsinz.

Puro Nasıl Korunur?

Bakımı kadar muhafazası da önemli olan puroların korunabilmesi için ilk olarak puro kılıfları tercih edilebilir. Farklı malzemelerden üretilen ve her zevke ve renge uygun olarak hazırlanan bu kılıflar sayesinde daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir içim gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu kılıflar, ikili, üçlü ve dörtlü şeklinde de saklanabiliyor. Renk seçimini de kendiniz yapabiliyorsunuz. Ürün fiyatları da uygun.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ