Web sitemize hoşgeldiniz.

Puronuzda Olmaza Olmaz Puro Kılıfları

Neden puro kılıfları önemlidir sorusu sorulduğunda, puro içenler bunun asında temellerini iyi bilmektedirler. Puro doğrudan cebinizde taşınabilen ya da biryerlere sıkıştırıldığında normal olan formunu koruyabilmeye tam sahip değildir. Bu yüzden de nem etkileri, sıcaklık ve ezilmelere karşı korunabilmesi gerekir. Kılıflar ise en şık versiyonlarında purolarınıza uygun olarak satılmaktadır. Özenle imal edilen ve puronun alma kapasitesine göre üretilen tüm bu yapılanmalar, normal bir tüketim olanağını da en iyi şekilde sağlamaktadır. Dilediğiniz yerlere de purolarınızı kılıflar aracılığı ile taşımanız mümkün hale geliyor.

Üretimleri genelde tekli, ikili, üçlü ya da altılı olmaktadır. Hazırlanan bu kılıflar sizin yanınızda ne kadar taşımak istediğinize de bağlıdır. Günlük tüketimlerinize göre kılıfları alabilirsiniz. Temelde puroların girmesi ve korunması için uygundur. Bunun dışında puro delici gibi diğer aksesuarları daha küçük bazlı seçerek, yanınızda da taşıyabilirsiniz. Özelikle de anahtarlık olarak satılan paslanmaz çelik yapılı puro deliciler buna en net örneklerinden bir tanesini oluşturmaktadır.

Puro Kılıflarının Yanı Sıra Puronuz İçin İhtiyaç Olan Diğer Şeyler

Korunma amacı ile kılıf kullanmak elbette ki gereklidir. Fakat bunun yanı sıra, puronuzu kesebilmeniz içinde puro delicileri gerekir. Puro makasları olarak adlandırılabilen bu tür aksesuar, puronuzu neresinden olursa olsun rahatlıkla kesebilmenizi sağlar. Bıçak yapıları sağlamdır ve kesinlikleri doğrudan puronun çift yönlü bıçak sistemi ile kesilmesini sağlamaktır. Bu yüzden de ince ve paslanmayan bıçaklar direk olarak puronuzu ezmeden ya da kesme gibi sıkıntı yaşamadan, kesilmesine imkan verecektir.

Bir diğer şey ise puro küllükleridir. Küllükler en şık olarak kabul edilen aksesuarlar arasında yerini alır. Gittiğiniz yerde kahve altlığı, sigara kül tablası ya da başka alanlar kullanmak istemiyorsanız, puro küllüklerini tek ya da iki ya da daha fazla puro kaldırabilen modelleri tercihte edebilirsiniz.

Hızlı Bir Şekilde Puronuzu Yakın

Oldukça farklı, estetik, ilgi çeken, şık duran, zengin gösteren ve puronun görünümünü tamamlayan puro çakmakları bulunur. Çakmaklar özeldir ve puronun yanabilmesi için mavi jet alevlerini barındırır. Ayrıca rüzgarın şiddetlerine karşıda dayanıklı olarak doğrudan puronuzun yanmasını sağlamaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ