Web sitemize hoşgeldiniz.

Puronuzu Taşırken Puro Deliciyi Anahtarınıza Yerleştirebilirsiniz

Pratik kullanım puro tüketiminde her zaman ilk bazda tercih edilir. Bundan dolayı da puro delici de gittiğiniz her yerde puronuzu kesebilmenize imkan sağlar. Anahtarlık olarakta satılan bu tür deliciler, özel üretimlerdir ve paslanmaz bıçaklara sahiptirler. Bu yüzden de uzun kullanım ömürleri olarak ayrıca kesmeme derdi olmadan, kendi puronuzu ya da arkadaşlarınızın purosunu kesebilmenize imkan verir. Yanınızda puro kalmadığında bile yine başkalarının bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Puro kullanmak yanınızda puro kesicilerini de kullanmayı gerektirir. Buradaki amaç puronuzu en doğru şekilde kesebilmenizin önünü açabilmedir. Böylece beklentilerinize en uygun bir yapıda puronuzu kesme işlemlerinizi istediğiniz yerden yaptırmaktadır. Paslanmayan metal bıçakları bulunur, bıçaklar birbirine kenetlenmez ve yapışmaz. Bunlarla beraber, ergonomik yapılarının bulunması ve yaylı sistem adı verilen işlevlerinin olması da kullanım açısından oldukça pratik olmalarında büyük bir etken olmaktadır.

Puronun Diğer Yanınızda Taşıyacağınız Pratik Aksesuarları

Burada ilk ön plana alınabilecek aksesuarlar arasında puro çakmakları yer alır. Çakmaklar, puronun doğrudan alevi almasına ve tutuşturulmasını sağlar. Bu yüzden puronun sürekli yanmama probleminden ziyade, direkt yanabilmesini sağlayan puro çakmakları kullanılmalıdır. Çakmaklar tek alevli doğrudan jet alevi sistemine sahip olan modellerinden seçilebilir. Bazılarında ise manyetölü ateşleme sistemleri bulunmasının yanı sıra, rüzgardan da etkilenmeleri, kullanım alanlarını arttırmaktadır. Çoğunda da gaz ayar dereceleri bulunur. Ayrıca puro kullananların ilgisine hitap eden tasarımla da ön plana çıkmaktadır.

Bir diğer aksesuar ise puro küllükleridir. Delici ya da çakmaklar gibi rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğinize aksesuar olarak kullanılır. Özelikle de hediye almak isteyenler içinde çok farklı modelleri, tasarımları ve şık etkileri de bulunur. Küllükleri alırken, kullandığınız puronun genel hacim yapısına dikkat etmenizde yarar vardır. Genelde hazne kısımlarına puronun tam oturması ve düşmeden uzun süre durabilmesi de gerekir.

Her Zaman Olması Gereken Puro Kılıfı

En temel aksesuar arasında puronun yanınızda taşınmasını sağlayan kılıflar vardır. Puro kılıfları, sizin gittiğiniz her yerde puronuzu götürmenizi sağlar. Taşıma imkanının sağlanması ve puroyu korumaları, kılıfların başlıca özellikleri arasında yerini almaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ