Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Hakkında Merak Ettikleriniz

25 Kasım 2017

Tütünün kurumasını engellemek için saklamaya ve taşımaya yarayan şeydir tütün kesesi. Tütün içinler için tütünü saklamak her zaman zahmetli olmuştur. Çünkü sigarayı kendi elleriyle sardıkları için yanlarında her zaman tütün ve tütünü sarmaya yardımcı olan diğer ürünleri taşımak zorunda kalırlar. Bu yüzden bu sorunu bir çözüm gerekiyordu. O sorun için çözüm de tütün keseleri olmuştur.

Bu ürünlerin çok pratik bir kullanım şekli var. Ayrıca boyutlarının küçüklüğü de taşımayı kolaylaştırıyor. Şık görünümleri ile tarzınızı tamamlayan bir üründür ayrıca.

Tütün Kesesi Nasıl Kullanılır?

Tütün kesesi kullanımı çok basittir. Öncelikle bu ürünü kullanmak isteyenleri uyaralım. Tütün kesesi içine sardığınız sigaraları koyamazsınız. Bu ürünün amacı sigara sararken kullandığınız tütün, çarşaf ve filtreyi taşımaktır. Yani sigaranızı önceden sarıp evden o şekilde çıkıyorsanız o zaman size tütün kesesi yerine sigara tabakası ya da sigara çantası kullanmanızı öneririz.

Tütün kesesi içinde küçük bölmeler vardır. Bölmelerin her biri ürünlere özel olarak hazırlanmıştır. Tütün kesesi içinde tütünü açık veya kapalı şekilde saklayabilirsiniz. Açık bir şekilde koyduğunuz tütün ürün içerisinde kurumaz. Zaten tütün kesesinin amaçlarından biri de budur. Yani tütünün kurumasını engellemektir. Bu açıdan gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün.

Ürünün içerisinde çarşafınızı koymak için çarşaf ambalajının düzeneği şeklinde hazırlanmış bir bölüm var. Bu bölüme çarşaflarınızı yerleştirip tek tek çekerek kullanabilirsiniz. Fermuarlı bölme ise filtrelerinizi koymak için. Böylece filtrelerinizin düşme ya da kaybolma şansı yok. Çarşaf kısmının arkasında ise tütün koymak için bir göz var.

Puro aksesuarları da şık hediyelerdendir.

Tütün Kesesi Çeşitleri

Piyasa içinde çok fazla tütün kesesi çeşidi yok maalesef. Genelde hepsi aynı şekilde üretilmiş ve çok fazla farklı bir şekle sahip değiller. Fakat tabi ki siz isterseniz markalarına göre farklı tütün keseleri alabilirsiniz. Marka seçimi size kalmıştır.

Tütün keseleri için tütün çantası denildiğini de duymuşsunuz. Tütün çantası da aynı şeydir. Genel de deri veya süetten üretilirler ve içe doğru katlanarak kapanan bir yapısı vardır. Bu açıdan çok kullanışlıdır çünkü yer kaplamaz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ