Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

26 Kasım 2017

Tütün kesesi veya tütün çantası olarak bilinen ürün, tütünü kurutmadan saklamayı sağlayan bir çantadır. Tütünün kurumasını engellemek dışında tütünü yanınızda taşımayı da sağlar. Üstelik boyut olarak yer kaplamadığı için ister montun iç cep kısmında ister çantada taşıyabilirsiniz. Bu sayede size çok kolaylık sağlar.

Tütün Kesesi Alırken Dikkat Edin!

Tütün kesesi kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenler var. Öncelikle tütün kesesinin amacı tütünü muhafaza etmektir. Bu yüzden de kaliteli bir tütün kesesi almanız gerekir. Kaliteli bir tütün çantası gerçek deriden yapılmıştır. Ya da gerçek süetten yapılmış olması gerekir. Çünkü tütünün kurumasını engellemek için havayla temasını kesmek gerekir. En taşınabilir ve kullanışlı olacak ürünler arasından da tütün çantaları bunun için idealdir. Gerçek deriden yapılmış olması havayla temasını kesecektir tütünün. Böyle tütün her daim taze kalacaktır, bozulmayacaktır. Bu da tütün ömrünüzü uzatır. Tütün boşa heba olmuş olmaz.

Gerçek deri veya süetten yapılmış tütün çantaları temizlenirken de çok kolay temizlenir. Çünkü kaliteli ürünler yıkandığı zaman renkleri akmaz,  solmaz ya da tütün çantanız yıpranmaz. Bu yüzden ürüne son derece dikkat edilmelidir. Ayrıca deriden yapılmış bir tütün çantasını uzun yıllar kullanabilirsiniz fakat naylon veya hasırdan yapılmış tütün çantalarını uzun süre kullanamazsınız.

Deri ve süet aynı zamanda tütünün koku ve renginin de sinmesi ve iz kalmasını önler. Tütün çantasına alternatif olarak puro aksesuarları alabilirsiniz.

Tütün Çantası Modelleri

Tütün çantası modelleri hem kadınlar için hem de erkekler için tasarlanmış modellerdir. Bazı ürünlerin kumaş desen ve renkleri kadınlara bazıları ise erkeklere hitap edebilir. Fakat yine de ürünler herkesin kullanabileceği tarzda tasarlanmıştır.

Hepsi birbirinden farklı bu modeller çok şık ve otantik görünüyor. Ayrıca hepsi de çok estetik. Yani dışardan birinin bu ürünün içinde tütün olduğunu anlaması imkansız. Belki de size ait bir çanta ya da cüzdan sanacak. Çanta demişken ayrıca tütün çantaları gerçekten de çanta olarak da kullanılabilir. Bazı modellerin yanında bulunan çanta askıları çanta şeklinde omza asmanız için tasarlanmıştır. İsterseniz ürünü bu şekilde de kullanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ