Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Piyasa Fiyatları

30 Kasım 2017

Sigarayı tütün sararak içenlerin en çok tercih ettiği ürünlerden biridir tütün kesesi. Aynı zamanda bu ürünlere tütün çantası da denmektedir. Tütün çantası ve tütün kesesi aynı üründür yani. Farklı bir ürün zannedenler için buradan bu uyarıyı yapalım.

Tütün kesesi tütün ve diğer malzemelerinizi saklamak için kullanılır. Ürün oldukça kullanışlı, pratik ve şıktır. Genel olarak erkekler kullanmayı tercih etse de daha çok aslında kadınların da kullanabileceği şık ürünlerdir. Tütün keseleri tarzınızı tamamlayan bir ürün olabilir. Çünkü görüntü olarak kimse bu ürünün bir tütün kesesi olduğunu anlamayacaktır. Hatta bizden söylemesi arkadaş ortamlarınızda bu ürünü cüzdan bile sanabilirler.

Tütün Kesesi Çeşit ve Kullanımı

Tütün keselerinin birkaç tane çeşidi bulunur fakat kullanım olarak hepsi aynıdır. Öncelikle tütün keselerinin hangi çeşidini alırsanız alın içinde bölmeler bulunur. Tütün ve diğer malzemelerinizin kese içinde karışmasını engellemek için her malzemeye ayrı bölme vardır. Yapımında kullanılan iki türlü kumaş vardır. Biri deri biri ise süettir bu kumaşların. Bu kumaşlar ince bir şekilde kesilir. Böylece tütün çantanız yumuşak bir şekle sahip olur.

Bazı tütün çantaları gözlük kabı ya da kalem kutu şeklinde olabilir. En klasik görünümdeki tütün çantaları bir mektup zarfı şeklindedir. Mektup zarfı şeklinde üretilenler küçük bir cüzdana benzer ve bazılarında çanta olarak kullanmanızı sağlayacak ipler bulabilirsiniz. Bu en çok kadınların hoşuna giden bir özelliktir. Çünkü tütün çantasını aynı zamanda çakmak, para ya da kartlarınızı koymak için de kullanabilirsiniz çünkü bu şekilde bölmeleri vardır.

Cebe Uygun Tütün Çantası Fiyatları

Tütün çantası dediğimiz ürün pahalı bir ürün değildir. Çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz ve çok memnun kalabileceğiniz ürünlerdir. Normal şartlarda kullanabileceğiniz tütün çantaları fiyatları yirmi-elli lira arasında değişiyor. Bu fiyatlar aralığında alabileceğiniz tütün çantalarını kullanırken herhangi bir sorun ya da erken yıpranma yaşamazsınız.

Tütün çantaları arasında Kavatza markası en ünlü ve en iyi markadır. Bu markanın ürettiği tütün çantaları elbette pahalıdır. Bu markadan almak isterseniz tütün çantaları fiyatları yüz liradan başlıyor ve artarak gidiyor diyebiliriz.

Marka puro hediyelerini de seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ