Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kullanımı Ve Bong Modelleri

5 Aralık 2017

Tütün kullanımının hem en popüler ve en yaygın sistemlerinden biri olan bong özellikle genler arasında oldukça yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Siz de tütün kullanımını artık çok daha modern olarak ve yeni bir sistem ile uygulamaya almak isterseniz bong bunun için en uygun olan sistemlerinden bir tanesidir. Bong kullanımı ile alakalı olarak model seçiminde sıkıntı yaşıyorsanız şu kriterlere göz atarak kendi isteğinize uygun olarak satım alımınızı tamamlayabilirsiniz;

  • Bong ölçüleri (hazne, baca ve ağız genişliği)
  • Modellerde kullanılan renkler
  • Modellerde kullanıma alınan materyaller
  • Baskı cinsleri

Bu alt başlıklara göre kendinize uygun olarak seçimlerinizi tamamlama imkanınız ayrıca bulunmaktadır. Fiyat bakımından da internet üzerinden erişim sağladığınız zaman çok daha uygun fiyatlar ile erişim sağama imkanınız bulunmaktadır.

Bong Kullanırken Hangi Tütün Türlerini Kullanmalıyız?

Bong kullanırken seçmiş olduğunuz tütünün çok iyi bir şekilde seçilmesi ve kaliteli olan içeriklerin kullanıma alınması gerekmektedir. Bongun kullanımı sırasında siz de özel olarak ağır ya da hafif aromalı olan tütünleri bong satın al aşamasında internet üzerinden elde edebilirsiniz. Aynı bong modellerinde olduğu gibi tütün cinslerinde de internet üzerinden satın alım gerçekleştirilince çeşitlilik çok daha yüksek olmaktadır. İnternet kullanımı hakkında altı çizilmesi gereken temel noktalar bu biçimde sıralanmaktadır.

Sulu Bong mu Daha Kullanışlıdır Susuz Bong Mu?

Sulu bong da susuz bong da oldukça farklı genç grupları tarafından kullanıma alınmış bulunmaktadır. Siz de susuz cam  bong kullanmak isterseniz bunun sizin üzerinizde vermiş olduğu etkinin daha ağır olacağının da bilinmesi gerekmektedir. Sulu bong da bong kullanımına yeni başlayan kişilerin en çok tercih ettikleri sistemlerden bir tanesidir. Sulu bong kullanırken nargile ile etkisinin oldukça benzer olacağının da altı çizilmelidir. Sulu bong kullanımında içerisine esans da damlatarak elde edeceğiniz koku da oldukça hoş olacak ve tütün etkisini de artıracaktır. Vanilyalı ve meyveli olan koku türlerini de suyunuza birer damla olmak sureti ile ekleyerek elde edeceğiniz etkini daha da hoş ve etkileyici olmasını mümkün kılabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ