Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kullanımının Yeni Boyut Bong Kullanımı

9 Aralık 2017

Tütün kullanımına çok önemli bir boyut kazandıran cam bong özellikle gençler arasında geniş bir yaygınlık seviyesini içerisinde bulundurmaktadır. Bong kullanımı ile alakalı olarak büyük bir benzerliğin söz konusu olduğu bir nokta bulunmaktadır; Nargile. Geleneksel tütün kullanım noktalarından biri olan nargile ile bong arasında oldukça geniş bir kullanım aşaması bulunmaktadır. Gelenekselliğe yeni modern bir boyut kazandırmak için özellikle bong kullanımı çok büyük bir fırsat olarak sizin karşınıza çıkacaktır. Tütün kullanımı sırasında içmiş olduğunuz tütünün kesinlikle kaliteli olması gerektiği ve kalitesiz bir ürün seçilmemesi gerektiği de keyfi belirleyen en önemli unsurlardan bir diğeridir.

Bong Kullanımının Temelleri

Bong kullanım bakımından nargile ile kıyasla daha temel ve basit bir sistemi içerisinde barındırmaktadır. Kullanım konusunda sıkıntı çekmeden işlemlerinizi tamamlamak için mutlaka bong kullanımının esaslarına uyum sağlamalısınız. Örneğin buzlu bong kullanımı konusunda temelde bilinmesi gereken bazı süreçler vardır. Bunları kısaca sıralamak gerekirse;

  • Bong kullanımını tütün yerleştirme işlemi ile başlatabilirsiniz. Tütünü gerekli olan mokta kadar hazneye yerleştirmeniz gerekmektedir. Gereğinden çok uygulandığı zaman elde edilecek sonucun hiç de iç açıcı olmayacağı bilinmelidir.
  • Bong kullanımında buzun da sürece dahil edilmesinin temelinde tütünün verdiği boğaz yanmasını en aza indirme amacı karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu süreç ile alakalı olarak gerekli olan buz koyma işlemini sınırları aşmadan gerçekleştirmeli ve daha sonrasında klasik bong kullanımına başlayabilirsiniz.

Temelde sıralanmış olan bu noktalara uyum sağlarsanız hem tütünden aldığınız zevk daha da artacaktır hem de ürünün nargile ile olan keyif verici benzerliği de artış gösterecektir.

Hangi Tütün Mamulleri Kullanıma Alınmalıdır?

Tütün mamulü kullanırken seçmiş olduğunuz temel materyal de hiç kuşkusuz tütün olmaktadır. Siz de tütün seçerken bu noktaları dikkate alarak sürecinizi tamamlamalısınız. Tütünlerin mutlaka ince yapraklı olması gerektiği ve kurumuş olası gerektiği sadece bong kullanımında değil diğer bütün tütün gereçlerinin kullanımında da önemli bir yere sahiptir. Bong satın al aşamasında tütün de almak isteyen kişilerin bu konuda bilgi sahibi olarak süreci devam ettirmeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ