Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Ürünlerinin En Sevileni Pipolar

2 Mart 2018

İnsanlar genel olarak tütün ürünlerinden yararlanıyor ve bu aşamada pipo kullanan da birçok kişi bulunuyor. Eğer ki kaliteli bir pipo içimi sağlamak istiyorsanız elbette ki seçenekler hayli fazladır. O nedenle de piponun yanında mutlaka aksesuar seçeneklerinden de yararlanmalısınız. Ancak bu sayede çok daha keyifli ve yumuşak bir pipo tüketimi sağlar, bundan da memnun olursunuz.

Çakmaklar Ne İşe Yarar?

Çakmaklar pipo için sunulan en önemli aksesuarlardan biri olarak karşınıza çıkıyor. O nedenle de dikkatli olmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Öncelikle pipoları yakarken 90 dereceye sahip olan bu özel çakmakları kullandığınızda kendinizi yaralamıyorsunuz. Aynı şekilde tüm tütünün de yandığından emin olabiliyorsunuz. Pipolar için sunulan en mantıklı ve en gerekli aksesuarlardan biri her zaman çakmaklar olacaktır.

Karıştırıcı Ne İşe Yarar?

Kaşıklar çok önemlidir. Elbette ki tütünü eliniz ile pipo üzerine koyabilirsiniz. Ama burada belirli bir hava kalması gerekiyor. O nedenle de tüm tütünün belirli bir ölçüde bastırılması şarttır. Bunu elinizle tam olarak yapmanız ne yazık ki imkansızdır. O nedenle de her zaman kaşık kullanmak mantıklı bir seçim oluyor. Öncelikle burada mutlaka kaşık kullanacaksanız paslanmaz krom ya da ahşap kaplama ürünlerden yararlanmalısınız. İçim bittikten sonra temizleme aşamasında da ürüne zarar vermeden işlevsellik gösterdiğini net şekilde görebiliyorsunuz.

Filtre Ne İşe Yarar?

İlk olarak pipo aksesuarları karşınıza çıktığı zaman filtrelerin de ön planda olduğunu görebiliyorsunuz. Filtre seçeneklerinde 6 mm kalınlığında ya da 9 mm kalınlığında hizmet alabiliyorsunuz. Buradaki ürünlere baktığınız zaman karbonlu olanlarından ya da balsa ahşap seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Dolayısıyla da çok daha yumuşak bir içim sağlamak elinizde olan bir durum oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ