Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Örgü Modeli Yapılışı, 12 Adet Anlatımlı Bebek Yelekleri İlmek Sayıları

Bebek örgü yelekler çocuklarınızın kışı daha kolay geçirmelerini ve sizin de bütçenizin kışlık kıyafetler ile sarsılmamasını sağlayacaktır. Birkaç temel örgü modeline hakim olarak muhteşem tasarımlar oluşturabilirsiniz. Modellerin her biri şıklıkları ile dikkat çekecek ve uygun maliyeleri ile de ekonominize de hitap edecektir.

Yelek Modelinin Sırt Kısmı Nasıl Oluşturulur?

Bebek örgü modeli yapılışı incelendiği zaman şu noktalar üzerinden modeller şekillendirilmektedir;

  • Modelin sırt kısmının oluşturulması için 65 ilmeklik bir başlangıç sağlanmalıdır. Özellikle örgülerin başlangıç ve bitiş kısımlarında özenli hareket edilmelidir. Ancak bu şekilde dışarıda satılanların kalitesinde ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Modelin lastik kısmının yapılması için 6 sıra kadar haraşo örmelisiniz. Bu lastik kısmının haraşo yapılmasının sebebi yıkansa ya da çok fazla kullanılsa bile esneme ya da sünme yapmamasıdır.
  • Modelin lastiği oluşturulduktan sonra Selanik örmeye başlayabilirsiniz. Bu Selanik örgü ile toplamda lastik de dahil olmak üzere 20 santim elde edinceye kadar devam etmelisiniz.
  • Daha sonra kol oyuntusunun yapılması için 4 adet ilmek kesmelisiniz. 4 sağdan 4 adet de soldan keserek omuz kısmına kadar örmeye devam etmelisiniz.

Bebek örgü modeli yapılışı sırasında uyum sağlanması gereken temel özellikler bu şekilde sıralanmaktadır.

Modelleri Kaliteli İplerden İmal Edin

Kolay bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı olarak incelendiği zaman modellerin ne kadar kaliteli iplerden imal edilirse elde edilecek olan sonucun da o denli kusursuz olacağı belirtilmelidir. Özellikle bebeklerin kullanacakları eşyalarda muhakkak dermatolojik testlerden geçirilmiş olan modelleri kullanmayı tercih etmelisiniz. Ancak bu şekilde çocukların ciltlerine zarar vermeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Bebek yelek modelleri anlatımlı bir şekilde ortaya koyulduğu zaman çok kısa bir zaman dilimi içerisinde satışa çıkarılan modellerden çok daha yüksek bir kalite sunacaktır. Hem süsleme aksesuarları hem de ip seçimi sırasında çok dikkatli olunmalıdır.

Modellerinizi Satışa Çıkarın

Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları sırasında uyum sağlanması gereken bazı temel kurallar bulunmaktadır. Yukarıda verilen püf noktalarına ve süslemelere önem vererek muhteşem modeller çıkarabilirsiniz. Bu modellerin her birini sosyal medya üzerinden satışa çıkararak kazanım elde edebilirsiniz. Paketleme, ek hediyeler gibi promosyonlar ile elde edeceğiniz kazanımı en üst raddeye çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ