Web sitemize hoşgeldiniz.

Buski Su Faturası Ödeme Yolları

19 Ağustos 2018

Buski, Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi açılımı ile bilinmektedir. Buski, Bursa ilinin çevresi bir konum ile su ihtiyacını karşılama hizmeti sunan bir kurumudur. Pis ve atık suların arındırılması, temiz suyun kullanılması ve çevre korumaları hakkında tüm çalışmalar Buski tarafından yürütülmektedir. Buski su faturası ödeme ve su fatura bilgisini sorgulamak için bazı kaynaklar vardır. Bu kaynakların başında Buski’nin resmi sitesi gelmektedir. Vatandaşlara kolay ve hızlı bir hizmet sunabilmek için gelişmiş ve geniş bir hizmeti kapsayan Buski sitesinden her türlü su faturası işlemleri yapılabilmektedir. Buski borç sorgulama, buski su faturası ödeme, su faturası ödeme tarihleri, vatandaşa aylık yansıyan su kullanım tutarları, Buski su fiyatları gibi bilgilerin tümü Buski internet sitesinden ulaşılabilecek bilgilerdir. Bu konu ile ilgili daha ayrıntırı bilgiye Buski müşteri hizmetlerinden de ulaşışabilir. Her Bursa’lı vatandaşın istediği bilgiye ulaşabilmesi için oldukça gelişmiş bir veri portalı oluşmuştur. Buski sitesinde işlem yapabilmek için bu siteye abone olmak gerekecektir. Buski abone bilgi güncellemesi de mutlaka devamında denetlenmelidir. Buski su faturası ödeme yollarından bir diğeri de, internet üzerinden farklı fatura ödeme siteleri ile ödeme yapılabilmektedir. bu sitelerde uygulama yapabilmek için üye olmak şartı aranmaktadır. Aynı Buski sitesisnde olduğu gibi bu tür fatura ödeme sitelerinde de borç sorgulama hizmeti bulunmaktadır. Buski su faturası ödeme şekillerinden bir diğeri de Buski şubelerine bizzat gitmek olacaktır. Diğer buski su faturası ödeme seçenekleri su vezneleri yani Buski tahsilat şubeleri, anlaşmalı bankalar ve kurumlar tarafından yapılmaktadır. Online fatura ödemelerinde abone numarası, TC kimlik numarası, e-posta adresi ve cep telefonu bilgileri gerekmektedir.

Buski Su Faturası  Nasıl Ödenir?

Buski su borcu genellikle birimlere gidilerek ödenebilir. Fakat daha kolay ve evden çıkmadan internetten su faturası ödemesi yapabilmek için abonelik gerekecektir. Abone no girişi ile internetten Buski sitesi veya Buski sitesindeki ödeme hizmetini verebilen bir fatura ödeme sitesinden giriş yapılabilir. Buski abonelik ve abone numarası su faturasının üst kısmına abone yazan yerde bulunmaktadır.  Genellikle sitelerde fatura ödeme işlemleri belirli saat aralıklarında yapılmaktadır.

Buski Su Faturası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Buski su faturası sorgulama işlemleri Buski internet sitesinden yapılabilir. Anasayfadan hızlı ödeme sayfasındaki bilgiler girilerek sorgulama yapılmaktadır. Bu kısımda borç bilgileri ve ödenecek fatura bilgileri bulunabilir. Bu işlemler için su faturası aboneliği numarası gerekecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ