Web sitemize hoşgeldiniz.

Kanaviçe Seccade Yapımı, Etamin Seccade Modelleri ve Yapılışı

Seccade yapımı kanaviçe ile yapılacak hem in işlevsel hem de en şık modeller arasında yer almaktadır. Özellikle çeyiz hazırlığında olan kişilerin muntazam içerikler üretebileceği ve seccadeler ile çeyizlerini göz alıcı hale getirebilecekleri de belirtilmelidir. Bu ürünleri satın almak istediğiniz zaman ödenecek olan tutar oldukça yüksek olduğu için kendi modellerinizi hazırlamanız sizin için çok daha mantıklı olacaktır.

Seccade Nasıl Yapılır?

Kanaviçe seccade yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar şu biçimdedir;

  • Modelin oluşturulması için öncelikle tasarımın etamin kumaşa çizilmesi gerekmektedir. Bu sırada hangi bölgede hangi renkler kullanılacaksa ayarlama o şekilde yapılmalıdır.
  • Bu ayarlamanın tamamlanmasının akabinde çapraz işaretlemeler ile modelinizi oluşturabilirsiniz. Goblen olarak adlandırılan modeller paralel tek çizgilerken kanaviçe çarpı işaretinden oluşacaktır. Bu şekilde modelinizi kısa sürede oluşturabilirsiniz.

Kanaviçe seccade yapımı kapsamında tasarımı kendinizin şekillendirmesi sadece kendi isteklerinize uygun ve şık bir modelin oluşturulması adına oldukça önemli bir husustur.

Şablon Kullanarak Model Ortaya Çıkarın

Kanaviçe seccade şablonları aracılığı ile normalden çok daha hızlı bir biçimde ortaya çıkarılacaktır. Modellerin oluşturulması sırasında kullanılan bu şablonlar sizin tasarımı oluşturmak için zaman harcamanızı da engellemektedir. Bu şekilde sistem çok daha hızlı bir biçimde ortaya çıkacak ve şekillenecektir.

Kanaviçe seccade örnekleri şemalı olarak hem tuhafiyelerde hem de internet üzerinden satışa çıkarılmaktadır. Modellerin her bir parçasının nasıl işleneceğini belirtmesi modelin yapısının çok daha kaliteli ve kusursuz bir şekilde şekillendirecektir. Yeni başlayan kişilerin bu şablonlardan yararlanması daha makul olacaktır.

Modelleri Kullanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etamin seccade modelleri şemalı olarak ortaya çıkarıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde kullanıma alınabilir. Şemalı olan modellerde zaten şablonun ortya çıkması çok uzun vakit almamaktadır. Bu süreç içerisinde modellerin tamamlanmasından sonra eğer mümkünse muhakkak ütülenmeli ve akabinde sprey kola ile de sabitlenmelidir. Ancak bu şekilde muntazam bir model elde edilecektir. Modellerin kullanımı sonraki aşamalarda olacak ve model saklanacaksa muhakkak naftalinlemeniz gerekmektedir. Hele ki nemli alanlarda yaşayan kişilerin bu konuda daha dikkatli olması gerekir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ